bearfoot @ 17.6.2026. 18:34
Pa šta je ovo???
Neka jadna tv dramica s katastrofalnim scenarijem i katastrofalnim glumcima ili što su već...otac je dobar...kralj popa zaslužio je pravi film a ne ovo sranje...
svrljozvrljo @ 17.6.2026. 19:04
...ima on svoj film, Leaving neverland.