bearfoot @ 19.5.2026. 10:37
Čitajući gore ovaj opis filma mislim si, ajde, glumci, mistery, možda i sf, a kad ono, ružan, glup i dosadan film sa upravo idiotskim raspletom i završetkom...gluma je vrhunska što još više naglašava sve ono loše...
svrljozvrljo @ 21.5.2026. 16:56
Meni je ovaj film cool i nepredvidiv, ...a kraj ludilo. Zasada mi je Lanthimos jedan od naj režisera.