filmofil1983 @ 19.11.2013. 22:06
ovo je nešto što jedva čekam...nadam se da se neću na kraju razočarati
pandaboy @ 19.11.2013. 22:09
Neslužbeni nastavak "Breaking Bad"-a, Jesse Pinkman pobjegne, promijeni identitet i postane zvijezda ilegalnih utrka :P Ali ozbiljno, dobar glumac, drago mi je da dobiva sve više uloga :)
lordadamko @ 19.11.2013. 22:23
iskreno mislim da ce film bit pun ljepih scena auta i akcije i nista vise...dobro moza pokoju dobru tetu isto vidimo
ako neko ode s tim na umu pogledat film nebi se trebo razocarat...
ad94 @ 19.11.2013. 23:13
Ovo će bit nešto kao brzi i žestoki,tako da ne očekujem previše.
cala @ 20.11.2013. 0:14
ovaj filmić po mom sudu vjerojatno neće biti dostojan jessea pinkmana iz razloga što su mi i filmovi poput brzi i žestoki bljutavi i bez ukusa
silkycoco @ 20.11.2013. 9:03
Meni je isto drago zbog Aarona Paula. Jako mi je simpatičan glumac i ulogu Pinkmana mi je odlično odradio. Zato mi je teško zamisliti ga ne kao takvoga, ali treba biti strpljiv.
pandaboy @ slažem se s tobom, baš zbog nostalgije prema seriji i već navedenoj vlastitoj problematici promatranja glumca u drugoj ulozi, lagano ću si zamisliti da je ovo nastavak serije. 
Bilo kako bilo, veselim se ovom filmu, voljela bih da uspije i da ne podsjeća previše na Brze i žestoke...