Čekajući smrt u Denveru

Citiraj
  • buzdovan @ 14.2.2009. 21:29

    Evo još jedan, bio i na tv-u nedavno: HEAT


    gorlock

    Definitivno odličan film!

    Zanimljivo je da obično krimići s elementima drame ili trilera vrlo često okupe poprilično solidnu i mnogobrojnu glumačku ekipu.



     

  • gorlock @ 14.2.2009. 21:42

    Definitivno odličan film!

    Zanimljivo je da obično krimići s elementima drame ili trilera vrlo često okupe poprilično solidnu i mnogobrojnu glumačku ekipu.

    buzdovan

    U biti tako je nedavno također na tv-u bio je i ONCE UPON A TIME IN AMERICA, i film koji me podsjeća na njega djelomično je i SLEEPERS - vrijeme osvete.

  • uloge: Kevin Bacon, Billy Crudup, Robert de Niro, Rod Eldard, Minnie Driver, Jason Patric, Joseph Perrino, Bruno Kirby, Brad Pitt, Brad Renfro, Geoffrey Wigdor, Jonathan Tucker, Eugene Byrd
  • Fenomenalna priča, izvrstan film.

    Citiraj
  • arnol @ 14.2.2009. 23:03

    U biti tako je nedavno također na tv-u bio je i ONCE UPON A TIME IN AMERICA, i film koji me podsjeća na njega djelomično je i SLEEPERS - vrijeme osvete.

  • uloge: Kevin Bacon, Billy Crudup, Robert de Niro, Rod Eldard, Minnie Driver, Jason Patric, Joseph Perrino, Bruno Kirby, Brad Pitt, Brad Renfro, Geoffrey Wigdor, Jonathan Tucker, Eugene Byrd
  • Fenomenalna priča, izvrstan film.


    gorlock
    Uf, to je za gledati bilo valentinovo ili ne. 

  • gorlock @ 14.2.2009. 23:11

    E ja Vas sve pozdravljam i odoh gledati ovaj dobar film  ! Laku noć svima !

    p.s. mislim na čekajući smrt u Denveru

  • arnol @ 14.2.2009. 23:12
    E ja Vas sve pozdravljam i odoh gledati ovaj dobar film  ! Laku noć svima !
    gorlock
    Laku noć ! 

  • mario @ 15.2.2009. 0:16

    Možda mali OT ali evo baš sad slušam Warren Zevona, po čijoj je pjesmi film dobio ime, pa evo da je i vi čujete.

  • gorlock @ 15.2.2009. 11:39

    Možda mali OT ali evo baš sad slušam Warren Zevona, po čijoj je pjesmi film dobio ime, pa evo da je i vi čujete.


    mario
    Dobra pjesma !
  • arnol @ 15.2.2009. 16:30
    Dobra pjesma !

    gorlock
    Mene je noćas razbudila i jako mi se dopala. 

  • hrvoje_11 @ 21.11.2010. 13:33

    Legendaran film, manje poznat široj publici.

    Odlična gluma Andy Garcie, koji je dosta detaljno prikazao kompleksan lik vođe skupine, omiljenog među prijateljima i poštovanog među neprijateljima, sa osjećajem za pravdu, makar se i sam nalazio na rubu zakona (scena kada pomaže prostitutki koju zlostavlja bogati klijent) ili kad unatoč opasnosti, ostane pomoći prijateljima za koje je vezan. Istovremeno, pokušava ostvariti romantičnu vezu, a podijeljen je između svojih intimnih želja za nečim lijepim te osjećajem realnosti, stečenog na temelju godina života provedenih u kontaktu sa nasiljem.

    Osobno najluđa scena i najluđi lik - T. Williams (kojeg upoznamo kako na leševima u mrtvačnici vježba boks kako bi ostao u formi) u iščekivanju napada plaćenog ubojice, zaključa se u stan i živi "on alert" 24/7... :)

  • 1
    Dodaj komentar