Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Zašto nam komentari nakon nekog vremena nestanu...?

1
  • #1
    1 0

    postova:1090
    yuma @ 2.7.2018. 15:03

    Dragi administratore,

    činjenica je da mi komentari nestaju. Ali, nestaju i drugima, dakle nije osobno protiv mene Smije se

    Za većinu filmova izdvojim dosta vremena i stvarno se potrudim napisati neki osvrt i baš je tužno i ružno da kad se vratim na film, nakon godinu-dvije, da se podsjetim recenzija shvatim da je - sve nestalo. Čak i moja ocjena (a dala sam je 100%, pogotovo za moje favorite).

    Možeš li objasniti zašto se to događa i može li se tome stati na kraj? Pišemo ovo radi sebe i drugih, tome forumi služe pa ako to nestaje nakon nekog vremena baš i nema smisla... 

    Pozdrav!

  • #2
    1 0

    postova:711
    gordan @ 2.7.2018. 16:25

    Draga Yuma, žao mi je što su ti nestali komentari. Imali smo udes na serverima negdje u 2,3 mjesecu i onda smo izgubili 15 dana podataka, ako je bilo u tom periodu onda moguće.

    A možda je kriv neki nadobudan filmski haker. Ne znam još što i zašto se događa ali bih svakako volio tome stati na kraj ;)

  • #3
    1 0

    postova:1090
    yuma @ 2.7.2018. 21:55

    Trebala bih pedantno pratit svoju aktivnost da bih znala što je i kad točno nestalo... dobar ti je ovaj sajt i vidim da ti čisto dobro ide (reklame i to ;-) i mislim da bi mogao dići to na višu razinu, malo više samopouzdanja ti ne bi škodilo ;-) jer ima ovo perspektivu fakat! Barem ja nalazim zabavnim i korisnim 

    Uglavnom, što reć kad očito ni jedan ni drugi ne znamo kaj se zapravo događa...

    Puno sreće u daljnjem radu želim! 

  • #4
    3 0

    postova:711
    gordan @ 3.7.2018. 16:42

    Hvala ti. Nemam problema sa samopouzdanjem, prije bi bio problem motivacije (ne mislim na novac). Novi sajt je 70% gotov i čeka povoljan razvoj događaja u mojoj glavi da bude završen

  • #5
    1 0

    postova:1090
    yuma @ 4.7.2018. 9:56

    Želim NAM SVIMA najpovoljniji i ekspresno brzi razvoj događaja U TVOJOJ glavi onda Smije se

  • #6
    1 0

    postova:2915
    gorlock @ 4.7.2018. 18:29

    čeka povoljan razvoj događaja u mojoj glavi da bude završen

    Smije se

    Neću biti zločest više od ovoga, ha, ha.... 

    Ipak vrijeme je da ova močvara doživi redizajn. 

  • #7
    0 0

    postova:1090
    yuma @ 18.10.2018. 11:28

    U očekivanju Godota... Smije se

  • #8
    0 0

    postova:1962
    aya @ 18.10.2018. 17:40

    Baš gledam neki dan topic o Luciferu i znam da je bilo više komentara osim mog, kad odjednom nema ničega...? Pa sam morala makar clip nakeljit ;)

  • #9
    0 0

    postova:1090
    yuma @ 19.10.2018. 0:58

    Pa da...nestaju i dalje. Zato ne kužim kad admin napiše "imali fail u tom i tom periodu"; kao da je to bio jednokratan događaj. .. 

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala