Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Shopping kraljica

1
  • #1
    0 6

    postova:3
    snorkyca @ 4.6.2015. 12:08

     Emisija je super.  Kandidatkinje su super , vesele, opuštene što daje emisiji   još bolju gledanost.

    Međutim šećer na kraju Komentator koji komentira i uz njega glavni stilist Borut  bez njih emisija ne bi to. Oni daju  da sa užitkom gledaš emisiju. samo naprijed . Osmijeh 

  • #2
    7 2

    postova:45
    crocop97 @ 4.6.2015. 12:33

    Gledajte ovo ako imate zatvor, dobro je za probavu. 

  • #3
    1 1

    postova:27
    nitica @ 5.6.2015. 1:08
    Hahahahaha slazem se s @crocop97, "emisija" ima nevjerojatan efekat na probavni sustav! Strašno! P.s. meni se čini da @snorkyca radi za rtl. Ili je nadrograna! (....odličnu gledanost. ???)
  • #4
    1 2

    postova:3
    snorkyca @ 5.6.2015. 12:26

    nitica ne radim za rtl hahaha imam i nisam balavica a vi bahata stvorenja ne morate gledati ako vam se ne sviđa, najlakše je sve pljuvatiPlazi jezik

  • #5
    2 0

    postova:2
    jasna27 @ 22.6.2015. 16:41

    emisija u kojoj se žene ne drže pravila i oblače se na račun RTL-a? Emisija u kojoj "lijepa", "pametna" i nadasve  "uredna" curka kaže da je jedna od kandidatkinja "seljača" i time je doslovno vrijeđa????, ma daj snorkyce molim te. Jedino što priznam da je dobro, to su Borutovi komentari, sve drugo jad i bijeda.

  • #6
    2 0

    postova:216
    bureq @ 14.5.2018. 17:29

    Bolje je gledati teske orgije divljih puzeva nego ovaj idiotizam. Zao mi je cura i baba koje se prijavljuju na ovo a jos vise onih koji ovo gledaju.

  • #7
    2 0

    postova:92
    ichglotztv @ 14.12.2018. 2:20
    Naišla na ovo dok sam zapp-ala kroz programe. Zar nama zaista treba ovakva emisija? Tko ovo gleda i zašto? Ima masu sirotinje koja jedva spaja kraj s krajem, a vi producirate ovakva prenemaganja! Kakvu poruku odašiljete gledaocima - evo ti pare koje nisi zaradila i kupuj u dućanima koje mi odredimo i na kraju će vas stilist oblatit ili dići u nebesa jer, eto, stajling je TAKO bitan u životu!? Bez uvrede vama koji uživate u ovome, ali, stvarno, upitajte se zašto.
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala