Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Regionalni dnevnik

1
  • #1
    0 1

    postova:1
    chef @ 14.8.2019. 12:08
    Poštovani, jučer ste u regionalnom dnevniku objavili reportažu u kojoj tvrdite kako na tržištu iznajmljivača manjkaju skupe ville i apartmani što je potpuno netočno. Naime, NIKADA do sada nije zabilježen toliki pad rezervacija baš takvih nekretnina što se uostalom lako može provjeriti ako se pogleda po internetu.
    Ne znam zbog čega i po čijem nalogu širite takve dezinformacije, ali sigurno vam ne služi na čast profesiji.
    Mi iznajmljujemo jednu od takvih vila u prvom redu do mora i u 12 godina NIKADA se nije dogodilo da nismo bili puni barem 60 dana. Ove godine 20 ! i nema upita. Za nas rade 4 poznate agencije (ne booking com) koje (imam prepisku) tvrde da je Hrvatska ove godine "zaobiđena" i to iz razloga što nismo NIŠTA,
    ali baš NIŠTA napravili kako vi zadržali i privukli takve goste.
    U koliko su vam potrebne vjerodostojne informacije takve vrste slobodno nam se obratitie pa ćemo vas proinformirati iz prve ruke.
     
    Uz pozdrav
    Z.Mahulja
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala