Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Stipe u gostima

1
  • #1
    1 2

    postova:158
    jovil @ 6.10.2010. 23:10

    Lijepo kazano komedija mentaliteta.Čista desetka, jer u poplavama "sapunjara" serija koje dominiraju na tv-u, Stipe u gostima i dobija veliku vrijednost, jer je ponuda nikakva.

    Na koncu moja ljubav prema Stipi(Filip Radoš je Car) i potječe iz razloga što kroz njegovu ulogu u seriji sebe vidim na ovom portalu.Ko i Stipe tek sam doša u goste(mislim na ovaj sajt) i odmah kritiziranje pametovanje, pa ko Stipe padnem u bedak jer me neshvaćaju domaćini,iznova opet pametujem i htia bi ko Stipe dijelit lekcije domaćinima..............................

     Malo sam analizira svoje postove i doista gledajući neke dostojno Stipe(pao sam s Marsa na forum i držao bi lekcije a šupljina kod mene na sve strane.

    Jedina mi je utjeha što nikakve zle namjere od strane mene nije bilo ni prema nikom od forumaša

     Ja moram poć na put kufer moj je pun

     kupujem kartu u jednom pravcu s popustom

     dok prolazim kroz Knin s tim vlakom nagibnim 

    "pozdravljam ljude koji se čude šta je njemu".

  • #2
    2 3

    postova:204
    iwax @ 1.3.2014. 19:35
    Odlicna apsulutno odlicna serija.
  • #3
    1 0

    postova:207
    arina @ 29.2.2016. 13:30
    Nije mi baš odlična ali smiješnih stvari ima.Puno mi je bolja"Odmori se,zaslužio si"
  • #4
    0 0

    postova:517
    svrljozvrljo @ 2.5.2018. 23:16

    ...nek je repriziraju jer "ko te šiša" i sl. nisu na toj razini, možda budu, ali sad nisu. Inače 2,3,4 sezona su mali BISERI!

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala