Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

1001 noć

1 2
  • #1
    0 0

    postova:150
    manon @ 23.8.2010. 15:45
    Oduševljena sam. Ponajprije prekrasnim snimkama Carigrada, potom simpa pričom, a o zgodnim glumcima i glumicama da ne govorim. Toliko nakon prve epizode. Vidjet ćemo dalje.Smile
  • #2
    0 0

    postova:540
    zubak @ 27.8.2010. 22:08
    Za sad ,odlicno.
  • #3
    0 0

    postova:256
    seljankica @ 27.8.2010. 22:22
    dobro samo za poboljsanje probave..njesra
  • #4
    0 0

    postova:540
    zubak @ 29.8.2010. 8:21
    dobro samo za poboljsanje probave..njesra
     
    seljankica
    Nick i komentar,se slazu.hahahahhahahahha

  • #5
    0 0

    postova:2
    ja_dr_anka @ 30.8.2010. 8:36

    Nakon meksičke sapunice, odlučila sam nikad više ne gledati takve "mokre" serije, jer osim tužnih ljubavi i litara suza i slina, vječnih zlih bogatih i dobrih siromašnih, baš ništa nisam vidjela. Prijateljica iz Dubrovnika me nagovorila da ovu seriju ipak pogledam. Imala je pravo. Serija je pravo osvježenje, glumci kvalitetni. A zaželjela sam se (po prvi put u životu, jer nisam putnik po naravi),  vidjeti Carigrad, tako su lijepi prikazi.

    Neznam samo do kada će trajati, tj. koliko epizoda ima serija? Hvala RTL-u, hvala draga Mande na nagovoruSmile

  • #6
    0 0

    postova:41
    incognito @ 5.9.2010. 22:33

    Super je... ne može se nazvati sapunicom. Dramska serija. Laughing Ima 90 ep. od 90 min. ali ovi naši su ih prepolovili pa će trajati, trajati i trajati... Nema puno predvidljivih situacija i realniji su nego Meksikanci. Ovo dvoje se uglavnom neće svađati zbog nečijih spletki nego zbog njih samih i njihovih mana (da, da, glavni likovi nisu savršeno dobri nego imaju svoje male mane koje izluđuju kako njih same tako i gledatelje), kako je i u stvarnom životu među parovima. A ima i dosta nebitnih scena, tek toliko da nas približe svakodnevnom životu. Niko nije potpuno zao. Jedine ubojice (do sad, ja stigla do 55-e ep., al' od 90 min.) su mafijaši (a ne ljubomorne ženske).

    E sad, mene živcira što si je ona uopće dozvolila da se zaljubi u lika koji joj nudi lovu za sex, to što je onaj dedek nije očima mogao vidjeti, a sad je naziva kćerkom, otvori joj arhitektonski ured i voli je više nego rođenog sina i to što svi osuđuju Kerema zato što se zaljubio u Šeherezadu, čak ni majka ga ne pokušava razumjeti.

    Ljudi moji, grad se već 100g. zove Istanbul. Jako je lijep, ali ipak malo prevelik za moj ukus.

    I za kraj - dvoje glavnih glumaca su se zaljubili tjekom snimanja, ona je ostavila dečka, a on se razveo od žene, vjenčali su se i imaju sina Alija. Laughing

    P.S. Počela sam šprehati turski. Tebrik. Wink

  • #7
    0 0

    postova:33
    majav @ 9.9.2010. 22:32
    Serija mi je stvarno dobra i hvala bogu mali predah od silnih meksičkih i inih sapunica na TV-u!Smile
  • #8
    0 0

    postova:256
    seljankica @ 11.9.2010. 19:09

    Nakon meksičke sapunice, odlučila sam nikad više ne gledati takve "mokre" serije,...


    ja_dr_anka


    "MOKRE" ja MOKRE filmove zovem neke druge zanrove Embarassed a ne sapunice,ali eto jadre drago mi je zbog tebe
  • #9
    0 0

    postova:534
    jua @ 11.9.2010. 19:28

    =))) da imaš pravo, ovo je POPLAVNI žanr

    gledaš ga preko tv-a a odnese te poplava suza i na kraju se utopiš, al' ti drago samo da to ne moraš više gledat =)))) 

  • #10
    0 0

    postova:104
    nerona @ 16.9.2010. 14:37
    Najava je bila boooooom, kao nikad viđeno, a ono, srce kmeči..............suze frcaju............toliko ofucano, da ti pozli!!!
  • #11
    0 0

    postova:540
    zubak @ 21.9.2010. 22:48

    Meni je serija posebna,normalno da nije ni blizu Mucki,Hausa,ili Puta osvete,jednostavno to je sapunica.

    Sapunica koja ima dusu,bar za mene,tko zeli nek gleda a tko ne gleda ko ga jebe.

    Posteno braco i sestre.

  • #12
    0 0

    postova:1962
    aya @ 21.9.2010. 23:02

    @ zubak

    Potpuno se slažem s tobom, drugačija je, nema 756 zapleta, spletki, crno/bijelih likova, intriga...zapravo vrlo životna, no sa nama drugačijim tradicionalnim vrijednostima.

    OK, priznala sam da gledam, sad čekam da me popljujete ...

  • #13
    0 0

    postova:8
    bankimun @ 9.11.2010. 18:44
    Mene ova euforija za 1001 noći podsjeća na doba serije Dinastija. Svakako u pozitivnom smislu. Onaj koji je propustio odgledati bar nekolicinu epizoda, kao da nije sudionik današnjeg vremena...outsider...Cool
  • #14
    0 0

    postova:187
    pametnjakovic @ 9.11.2010. 19:17

    @ zubak

    Potpuno se slažem s tobom, drugačija je, nema 756 zapleta, spletki, crno/bijelih likova, intriga...zapravo vrlo životna, no sa nama drugačijim tradicionalnim vrijednostima.

    OK, priznala sam da gledam, sad čekam da me popljujete ...


    aya



    HHHHHRRRRRRRKKK.....................PU !

    Nisam ovo zapravo mislio samo se zajebavam, nemoj ozbiljno shvatit

  • #15
    0 1

    postova:10
    mateja006 @ 21.12.2010. 14:21
    Dosadno ...
1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala