Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Rent-a-Mama

1
  • #1
    1 0

    postova:542
    leon123 @ 1.6.2018. 9:03
    Solidna komedija s dobrom glumom i scebarijem. 7.0/10
  • #2
    2 1

    postova:1090
    yuma @ 13.2.2019. 16:09

    Ja sam novi fan Amy Poehler i Tine Fey! :-)) Genijalne su hahahaha! Toliko prirodna i neusiljena gluma, iz scene u scenu te su žene bile uvjerljive, spontane i urnebesne :D  Ja uvijek kažem da je puno teže naći dobru komičarku nego komičara. Ako je riječ o stand-up komediji i pričanju viceva, muški bolje prolaze jer je humor najčešće zapravo izrugivanje situaciji ili osobi (ili nečemu) i često ide uz psovanje; što po tipičnim rodnim ulogama ne pristaje ženama pa će prije izgledati kao iskompleksirane muškarače nego duhovite privlačne žene. Teško je pronaći tu finu mjeru, puno teže ženama nego muškima, koji mogu ići i u ekstreme i još pobrati simpatije jer su baš "ludi i otkačeni". Ako je riječ o komediji situacije, tu je nešto bolja situacija. Glumice nisu otišle u karikaturu, a vješto su balansirale na granici groteske. Scenarij je zabavan, dijalozi su solidni, a i ostali glumci su više nego dobri (nije spomenut Steve Martin koji je standardno dobar), tako da sam jako zadovoljna filmom koji je proletio u trenu i baš mi je ostavio osmijeh na licu i pozitivno raspoloženje! Ima nešto klišeja (pogotovo na kraju), međutim ne zamjeram, u komediji rijetko tražim remek-djelo, to mi je žanr koji ima zapravo samo jednu funkciju, i u tome je ovaj uspio :-) 

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala