Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Put rata

1
  • #1
    1 0

    postova:36
    zumbul @ 25.1.2012. 0:46

    napokon film vrijedan utrosenog vremena i novca. Nasmijala sam se i pustila par suza (cak oboje odjednom)...vec jako jako dugo niti jedan film to nije uspio...danasnji filmovi me ostave totalno (mrtvo) hladnom....

    na trenutke malo pretjerano i malo mozda previse manipuliraju osjecajima gledatelja, ali glavno da su me  uspjeli izmanipulirati :-)....

  • #2
    0 2

    postova:560
    crnisokol @ 18.8.2012. 15:42

    Da kopiram s Rotten Tomatoes:

    Technically superb, proudly sentimental, and unabashedly old-fashioned, War Horse is an emotional drama that tugs the heartstrings with Spielberg's customary flair.

    Potpuno se slažem sa navedenim, samo bih još dodao da cinematography briljira


    8,5/10

  • #3
    2 0

    postova:2527
    bearfoot @ 18.10.2012. 18:51

    uprkos bogatoj produkciji film mi previše liči na uradke Disney studia...očekivao sam žešću pustolovnu dramu, a ne film koji povremeno pada na nivo dječjeg filma, sa bajkovitim prizorima, likovima, a i sadržajem...konju svaka čast, najbolji glumac u filmu...,ali sve je to prije 20 godina puno bolje snimljeno, ne ovako grandiozno, ali smislenije, realističnije, emotivnije i zanimljivije...u "crnom"...

  • #4
    2 1

    postova:2527
    bearfoot @ 18.10.2012. 18:53

    uprkos bogatoj produkciji film mi previše liči na uradke Disney studia...očekivao sam žešću pustolovnu dramu, a ne film koji povremeno pada na nivo dječjeg filma, sa bajkovitim prizorima, likovima, a i sadržajem...konju svaka čast, najbolji glumac u filmu...,ali sve je to prije 20 godina puno bolje snimljeno, ne ovako grandiozno, ali smislenije, realističnije, emotivnije i zanimljivije...u "crnom"...

  • #5
    0 0

    postova:20
    srcelence @ 12.7.2014. 19:24

    Veličanstven film! Dobra priča, solidni glumci. Kad film od mene napravi cmizdravicu onda to mogu nazvati dobrim filmom. Čak me malo ugođaj podsjetio na Zameo ih vjetar (osvjetljenje im je u nekim trenucima vrlo slčno, krajolik i boja neba).

    Ne mogu se otet dojmu da priča jako podsjeća na film Crni ljepotan kako je rekao bearoot, ali i taj je bio dobar.

  • #6
    0 0

    postova:542
    leon123 @ 5.1.2018. 11:30
    Odlican film.Slazem se,malo lici na uratke Disney studija,ali ok.Najbolji glumac je konj,barem po meni. 7.1/10
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala