Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Igra pobjednika

1
  • #1
    0 1

    postova:2527
    bearfoot @ 19.1.2012. 10:59

    odličan film, doličan prikaz na prvi pogled emocionalno praznog lika, menađera otuđenog od kolega, obitelji, prijatelja nema...pati zbog toga, a maska mu spada samo kad je sam, tu i tamo se ispuše bacajući stvari,

    razočaran svojim životom i postignućima, nesretan jer misli da je donio krive odluke, ulaže sve na jednu kartu - jednog čovjeka...priča ne završava i nije još uvijek završena...

    zanimljivo, napeto...moram malo proučiti taj sport, malo sam se glupavo osjećao neznajući o čemu dovraga govore... 

  • #2
    0 3

    postova:405
    karakteran @ 20.1.2012. 17:33

    film je patetično smeće, kao što sam napisao na komentarima u gledali smo. čak ni atraktivne scena baseballa ne izvlače ga za prolaznu ocjenu. 

    https://mojtv.hr/magazin/6505/gledali-smo-igra-pobjednika.aspx 

  • #3
    2 0

    postova:48
    oldschool @ 21.1.2012. 22:19

    Poštovani kolega bearfoot... Ovo nije retorika koji bi trebali koristiti na forumu i u međusobnoj komunikaciji. Svatko od nas ima pravo na svoje mišljenje ma kakvo ono bilo, a vrijeđanje i omalovažavanje nije način rješavanja problema niti kvalitetan instrument u bilo kakvoj debati i konstruktivnoj kritici. Isto tako ovom forumu pristupaju i djeca pa kolega bearfoot, molim Vas da birate riječi, no vjerujem da će administratori i sami primijetiti neprikladne riječi i maknuti ili editirati Vaš post.

    OldSchool 

  • #4
    0 1

    postova:513
    bozoli @ 21.1.2012. 23:38

    Poštovani kolega bearfoot... Ovo nije retorika koji bi trebali koristiti na forumu i u međusobnoj komunikaciji. Svatko od nas ima pravo na svoje mišljenje ma kakvo ono bilo, a vrijeđanje i omalovažavanje nije način rješavanja problema niti kvalitetan instrument u bilo kakvoj debati i konstruktivnoj kritici. Isto tako ovom forumu pristupaju i djeca pa kolega bearfoot, molim Vas da birate riječi, no vjerujem da će administratori i sami primijetiti neprikladne riječi i maknuti ili editirati Vaš post.

    OldSchool 


    OldSchool

    WTF?!?!
  • #5
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 22.1.2012. 10:35

    mom medvjeđem mozgu često popuste kočnice, ali osim pominjanja muškog spolovila u kontekstu stanja uma, nisam baš bio bezobrazan, iako je očigledni antisemitizam @karamkera samo meni digao živac...njegovi komentari o Spielbergu i holokaustu s ničim drugim nemaju veze...malo je još falilo da počne citirati protokole sionskih mudraca

    @gajski, ovo je internet, tu djeca imaju pristup stvarima od kojih se ljudima mojih godina ledi krv u žilama...

    dakle, u obrisanom postu, pišem kolegi @karamkera da je u "muškom spolovilu" ako je u cijelom filmu vidio samo atraktivne scene baseball-a, koje niti su atraktivne i služe samo kao kulisa, a i da je "patetika" primjerenija Rocky- u, koji je sigurno u top5 filmova koje nosi lažna patetika i koji je uspio degradirati i popljuvati sav znoj, krv i suze boksača koji nastoje u toj drevnoj i plemenitoj vještini postići uspjeh...

    to što je film proročanski predvidio izgled današnjeg profesionalnog boksa...to je za neku drugu temu... 

    e sad, gdje je tu frustracija, to mi nije jasno... 

  • #6
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 22.1.2012. 11:13

    Kolega OldSchool očito još nije upoznao kolegu Zubaka. Laughing

  • #7
    2 0

    postova:416
    taurus @ 29.1.2013. 20:23

    Dobar film,naročito preporuka za ljubitelje sportskih drama.

  • #8
    0 2

    postova:271
    sebulba @ 9.12.2015. 13:06

    živa dosada od filma. usudio bi se reći da je ovo najlošiji film brad pitta. ili ja samo ne kužim baseball.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala