Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Pravi čelik

1
  • #1
    0 2

    postova:2527
    bearfoot @ 4.12.2011. 10:39

     klinac iz filma ima samo 11 godina, ali ipak bih strpao i ovaj film u kategoriju "teenage bullshit" filmova...,

    glupavo, nelogično, nedosljedno, nesuvislo.....ne pada mi više pridjeva na pamet.....

    dobra ideja nije dovoljna....a u ovom filmu kao da je namjerno upropaštena.... 

  • #2
    0 0

    postova:599
    lordadamko @ 4.12.2011. 11:13

    ja se opet nebih slozio stobom...meni se film, izuzev par predugackih emotivnih trenutaka koje ga cine malo prerazvucenim, dosta i svidio...

    naravno sve zavisi s kojim ocekivanjima si ga iso gledat takav ce ti i biti...ti si ocigledno ocekivo pogledat neku sportsku dramu il ironman3...

    film neka solidna sedmica... 

  • #3
    0 1

    postova:2527
    bearfoot @ 4.12.2011. 15:06

    ja se opet nebih slozio stobom...meni se film, izuzev par predugackih emotivnih trenutaka koje ga cine malo prerazvucenim, dosta i svidio...

    naravno sve zavisi s kojim ocekivanjima si ga iso gledat takav ce ti i biti...ti si ocigledno ocekivo pogledat neku sportsku dramu il ironman3...

    film neka solidna sedmica... 


    LordAdamko
    e sad kad znam što sam očekiv'o, om'a mi je lakše....THANKS, MAN... rofl...rofl.....
  • #4
    1 0

    postova:55
    ekran @ 22.1.2012. 8:34
    Film je ok, ali me jako podsjeća na ovog najnovijeg Rockya iz 2006. 
  • #5
    0 1

    postova:560
    crnisokol @ 5.8.2012. 11:26

    Film mi se poprilično dopao, pravi obiteljski film. Radnja je relativno originalna, režija dinamična i film mi ni na trenutak nije bio dosadan. Glazba odlična, kao i Jackman i klinac u glavnim ulogama, dok su ostali glumci dobili premalo vremena na ekranu da bi ostavili neki dojam.

    Priča nije nešto duboka, te su samo likovi Jackmana i klinca donekle razrađeni, mada ni oni nešto posebno, ali čisto dovoljno kako bi ostavili dojam na gledatelja.

    Što se tiče usporedbe s Rockyjem iz 2006., daleko mi je bolji Real Steel.

    8/10

  • #6
    0 1

    postova:542
    leon123 @ 8.12.2017. 10:54
    Hugh Jackman odlican,radnja odlicna,film odlican,cgi solidan,klinac naporan... Sve u svemu 8.1/10
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala