Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Sumrak saga: Praskozorje - 1. dio

1 2
  • #16
    2 3

    postova:260
    franz88 @ 29.7.2013. 18:52

    izgleda karter je htio pojednostavljenim rijecnikom reci da su i vampiri bica o kojima se gaje nekakove predrasude i da su i vampiri ( i slicne pojave) opet bica koja bi trebala imati svoja prava i nesmetano pravo na pravo - ma kaj god to znacilo!

    dakle mozemo uskoro ocekivati VAMPIR PRIDE kroz Zagreb, s pocetkom u ponoc do tri u jutro jer vecina jos uvijek ne podnosi sunce! ali eto oni postaju "normalni" pa im treba dodjeliti i prava sukladno s tim! .. a nakon Zagreba slijedeci Vampir Pride po uzoru na metropolu bio bi organiziran u Splitu! i tako dalje kroz "Region" Plač

  • #17
    3 3

    postova:2916
    gorlock @ 29.7.2013. 21:12

    Pa ja ne znam.

    Ja sam bio prisiljen pogledati oba ta praskozorja i poludio sam što je i vidljivo iz mojih komentara.

    ha ha ha, sad se mogu samo nasmijati i sažaliti na one jadničke koji to vole Smije se mislim na taj serijal.

    A @franz88 je dobar, vrlo @francovski komentar he,he.... bit će da je to stari @franz.

  • #18
    3 2

    postova:2916
    gorlock @ 29.7.2013. 21:27

    Ah, zapravo je ja toliko volim da nisam mogao reći ne :) 

    Ali sam joj pokušao objasniti i nakon odgledana oba dijela mislim da sam uspio,

    je da sam iskrvario gledajući ga, al eto što reći.....

  • #19
    1 1

    postova:131
    void @ 9.7.2016. 19:55
    Drhtite, smrtnici, jer stiže nova doza Sumrak sage! :-D
1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala