Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Elitni ubojice

1
  • #1
    1 0

    postova:27
    djule @ 4.11.2011. 13:18
    film je ok, samo je kraj malo bezveze s obzirom da glumi staham, očekivalo se bar pola Omana da bu letjelo v zrak 
  • #2
    1 0

    postova:599
    lordadamko @ 4.11.2011. 20:53

    film mi je s obzirom na podosta dobru glumacku postavu imo neki jeftini stih...sto vam mogu rec da je za mene ugodno iznenadenje...

    nije ovo film pun eksplozivnih eksplozija, supersportskih auta itd...navodno je pravljen po istinitoj prici pa ima i podosta vise realnije akcije od uobicajenih Stahmovih filmova...pa ko voli nek izvoli...

  • #3
    2 0

    postova:55
    ekran @ 19.11.2011. 16:41
    Film je i mene ugodno iznenadio. Nešto drugačije od prijašnjih Stathamovih filmova. Preporučam!
  • #4
    2 1

    postova:2915
    gorlock @ 21.7.2013. 15:42

    U početku vrlo napet i interesantan, međutim od druge polovine filma, postaje malo zamoran. Pitate su tko tu koga više ubija?

    Robert De Niro - njegov lik je potrošen i malo se pojavljuje u filmu, očito sa namjerom da Stathamu u filmu ali i na plakatu pravi društvo, s ciljem kako bi Statham bio u društvu velike filmske zvijezde, možda i sam postao takav.

    Ono što filmu daje određenu čar je to što imamo prilike vidjeti kako se to nekada radilo - recimo po starinski, sa tada raspoloživom tehnikom.

    Da su se malo više potrudili ovo je mogao biti superspektakl, ovako ovo je samo jedan solidno odrađen rutinski akcijsko špijunski film.

  • #5
    0 0

    postova:1090
    yuma @ 29.5.2015. 23:18

    Ma lijepo se prati film, nije zavrzlama nikakva, štoviše čak me i smeta "objašnjavanje fora". Znate ono kad netko ispriča vic pa ga pokvari objasnjavajuci ga? Eto. Ima pa takvih scena, npr. (SPOILER!) : Kad Clive dođe na sastanak u udrugu i kamera fino da do znanja da je jedan član scenu ranije otišao kako ne bi imali kvorum za glasanje a onda Clive to poslije i govori. Izgubi se čar atmosfere.... bzvz 

    Meni nije premonoton film prema kraju. Daleko od remek-djela al solidno... 

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala