Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Harry Potter i Darovi Smrti 2. dio

1 2
  • #1
    2 0

    postova:30
    ludak @ 4.7.2011. 15:35
    po ovom video bi se moglo zakljuciti da ce film biti u najmanju ruku mocan :D ..uostalom taj drugi dio filma je ujedno i najbolji i najnapetiji dio knjige..pa jedino da je david yates toliko smotan da usere i ovo..no sumljam da ce cak i on to uspjeti !!!! :D
  • #2
    1 1

    postova:56
    ecimir @ 10.7.2011. 15:14
    Najbolja knjiga je 6.dio, Half blood prince, koja je ispala epic fail na filmskom platnu. Očekujem mnoštvo glupih i nepotrebnih scena.
  • #3
    1 2

    postova:71
    g_6 @ 14.7.2011. 23:54
    WOW. Išao sam danas u kino da pogledam ovaj film i stvarno sam se iznenadio. Očekivao sam jako dobar film a dobio sam remek djelo. Imax je stvarno dobro kino, kvaliteta slike i zvuka je odlična. Specijalni efekti u filmu su 10/10 priča je 10/10 ali moram oduzeti 0.4 od 10/10 zbog onog klasičnog Harry Potter odugovlačenja ;D Svakako preporučam svima da ovaj film odu pogledati u kino, a ne da downloadaju piratsku verziju Smile
  • #4
    0 2

    postova:6
    jalepnv @ 17.7.2011. 19:44
    najbolji :)
  • #5
    0 1

    postova:26
    potlim23 @ 21.7.2011. 17:22

    Ako niste gledali Princa mješane krvi i Darove smrti I.dio (i naravno čitali knjige) bolje nemojte pogledati ovaj film jer će vam dosta toga biti nejasno. Ali ako jeste i ako ste fan Harryja - OBAVEZNO POGLEDATI!!!!!

    Film je najbolji u serijalu i nije razočarao. Dostojan je kao posljednji nastavak ove franšize i nakon ovakvog filma nam tek može biti žao što više nema 'malog' čarobnjaka u što se moramo s njime rastati.

    Čista desetka!! SmileSmile

  • #6
    1 1

    postova:377
    gestapo @ 27.7.2011. 1:34

    Rekel sam da necu gledati drugi dio, ali posto je prvi dio bil tolko losi mozda me to gurnulo da ipak pogledam drugi dio!

    Drugi dio je definitivno bolji po svemu i bilo mi ga je zabavno pogledati,ali nije me sad nesto iznenadil i ostavil neki veci utisak na mene(mozda nisam bas toliki fan)!

    Malo mi je slabi kraj sa obzirom da je to ipak epska prica koja je zaludila pol svijeta,osobno mislim da gospodar prstenova je imal 10 puta bolji zavrsetak, mada nema nikakve slicnosti ali bila je i to jedna velika epska prica(mada mi je ta trilogija bolja od Pottera)!Da nisu filozofirali sa prvim dijelom film bi definitivno bil 10/10 gledan u cijelini!

    Prvi dio  3,5/10

    Drugi dio   7/10

  • #7
    0 2

    postova:1
    helena12331 @ 27.7.2011. 22:23
    gdje mi pise kada je hary potter?Embarassed♥♥♥
  • #8
    1 1

    postova:97
    mala_vila @ 29.7.2011. 14:24

    Pogledala sam ga pred par dana... i kao veliki fan Harrya Pottera jako sam zadovoljna! :D

    Ovaj me put David Yates nije uspio razočarat. Ako je već usrao 5., 6. i prvi dio sedmog dijela, ajde bar je zadnji napravio kako treba. :))

     Ah, nema više Harrya...  

  • #9
    1 1

    postova:311
    auran @ 29.7.2011. 19:26

    Na najbolji mogući način završena je višegodišnja fantasy saga o mladom čarobnjaku Harryju Potteru i njegovim vjernim prijateljima u završnom sukobu sila dobra protiv sila zla predvođenih jednim od najintrigantnijih književno - filmskih negativaca u modernoj fantasy literaturi - Onim-čije-se-ime-ne-izgovara - Voldemortom (iznimno upečatljiv i vrlo dojmljiv Ralph Fiennes koji je svom liku podario opipljivo stvarnu auru zlokobnosti i jeze što proizlazi iz svakog kadra u kojemu se pojavljuje). Osim njega tu je i čitava plejada ostalih vrsnih glumaca, od iskusnih veterana do mladih nada, zahvaljujući kojima je serijal postao to što jest.

    Za veličanstvene specijalne efekte, režiju i ostale filmske trikove koji su maestralno izvedeni i savršeno uklopljeni u radnju priče, valja odati počast čitavoj tehničkoj ekipi na čelu s redateljem Davidom Yatesom, koji su nam podarili uistinu fascinantnu i napetu završnicu, pravi audio - vizualni spektakl i neodoljivu poslasticu za oči i uši, koja će oduševiti i ostaviti bez daha sve svoje obožavatelje, od onih najmanjih do najvećih.

    Svi oni koji su s uživanjem čitali knjige i vjerno pratili njihove adaptacije na velikome platnu biti će zadovoljni ovim u svemu očaravajućim i moćnim filmom.  

  • #10
    0 0

    postova:96
    hypnotoad @ 29.7.2011. 21:31

    ...iznimno upečatljiv i vrlo dojmljiv Ralph Fiennes koji je svom liku podario opipljivo stvarnu auru zlokobnosti i jeze što proizlazi iz svakog kadra u kojemu se pojavljuje...

    Auran

    Ne mogu da verujem kako si ovo lepo opisao. Eto, uspeo si da utjeloviš Ralpha Fiennesa u jednoj rečenici... baš onakvog kakvog ga pamtim iz "In Brugesa"Smile.
  • #11
    1 3

    postova:56
    ecimir @ 4.8.2011. 23:29

    Film je srednja žalost. Na 90% scena sam komentirao sa wtf i čemu sad to. Gluma ukočena i bezizražajna (Voldemort izuzetak). Ako želite dobre 3d efekte odite radije gledat transformerse.

  • #12
    2 3

    postova:30
    ludak @ 5.8.2011. 18:29
    film je jedno savršenstvo..drugi komentari su suvišni Wink
  • #13
    1 3

    postova:2
    kostrena15 @ 2.12.2011. 14:51
    dvd već nabavljen, super film
  • #14
    1 3

    postova:2
    katarina0709 @ 4.8.2012. 14:17

    Super je! :D

  • #15
    0 3

    postova:31
    petar aničić-tokić @ 1.4.2015. 15:07

    Čista desetka :D

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala