Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Otok Shutter

1 2 3
  • #16
    2 1

    postova:5
    matemovie @ 2.1.2014. 2:28

    napet, zanimljiv, odličan.

  • #17
    4 2

    postova:256
    manuel robbery @ 2.7.2014. 1:09

    Ako ništa, bar nešto drugačije.

  • #18
    2 1

    postova:3
    axi @ 10.9.2014. 22:51
    Upravo gledam film.. Bas je beton, i to armirani !!!
  • #19
    1 1

    postova:104
    filmofil2004 @ 26.1.2016. 22:54

    Mother of god kakav kraj ovaj film ima.PREPORUKA!!!

  • #20
    2 4

    postova:1473
    buffalobill @ 27.1.2016. 0:44

    ne valja to nis decki, stupidni predlozak prema kojem je scorsese u nekom stanju dusevne rastrojenosti snimio film

  • #21
    2 1

    postova:392
    samuraj @ 27.1.2016. 12:45

    Ni meni se film nije svidio, ali sam čuo da je knjiga dobra. Gledao sam ga prije nekih godinu dana i nakon sat vremena ga izgasio. No mislim mu ipak dat još jednu priliku u neko skorije vrijeme, pa tko zna možda mi i bude dobar.

  • #22
    1 4

    postova:1473
    buffalobill @ 27.1.2016. 13:21

    da,ja sam isto tako do nekih sat vremena gledao i onda kad ga je zaskocio onaj iz sektora C ugasio i otisao spavat,isla mi je na zivce ona glasna glazba,losi flashovi iz konc logora,btw bio sam u posjeti auschwitzu i nije tako izgledalo prema dokumentiranim fotografijama,i nakon onih petparackih horor scena bam ! gotovo..

  • #23
    2 2

    postova:277
    marlonbrando @ 27.1.2016. 15:44

    Scorsese ne griješi, film je genijalan. Istina, ima malo populističkog i blockbusterskog daška, ali daleko od toga da ga treba prekinuti nakon sat vremena gledanja... Jedan od najboljih trilera posljednjih 5-10 godina.

    Dečki, ako se vama nije svidio ovaj film, dajte mi nabrojite 3 trilera iz razdoblja 2010.-2015. koja su po vama dobri. I dakako, nemojte mi izvlačiti europsku kinematografiju i niskobudžetne, nekomercijalne filmove. To je sasvim druga kategorija i drugačija su mjerila. Govorim o ovoj velikoj, holivudskoj sceni.

  • #24
    2 5

    postova:1473
    buffalobill @ 27.1.2016. 16:37

    argo , zero dak thirty ,the girl with dragon tatoo , we need talk abot kevin,prisoners , winters bone , the town , wild tales  .. dosta ? svi su bolji shutter islandsa

  • #25
    1 3

    postova:392
    samuraj @ 27.1.2016. 17:04

    Tako je. Argo na prvom mjestu. Također Prisoners, samo da ima bolji kraj, isto vrijedi i za Gone girl. Nisu loši ni onaj Nightcrawler i The Town. Za ovaj sam rekao da ću ga uskoro ponovno pogledati, ali bih prvo htio pročitati knjigu koja je navodno dobra. Jednostavno nije mi nikako legao na prvo gledanje, neznam ni ja sam zbog čega. Nekako mi se čini da je Scorsese htio tu malo previše, pa je onda svašta smiksao.

  • #26
    1 3

    postova:1473
    buffalobill @ 27.1.2016. 18:41
    triler je zanrovki sirok pojam,mogao sam nabrojati pedeset filmova
  • #27
    2 4

    postova:104
    filmofil2004 @ 27.1.2016. 19:05

    Najbolji triler od 2010-2015(ako istodobno uključujete žanr sf) je INCEPTION.Najbolji kraj filma imaju:The ninth gate,The thing i Shutter island.A što se tiće Skorsezao on još nije pogriješio,jes napravio malo slabije filmove nego prethodne ali je odžao na visokom nivou svoj rad,nije ga upropastio kao npr. Fincher(Social netvork,Gone girl) koji su zbilja loši filmovi.

  • #28
    0 1

    postova:1473
    buffalobill @ 27.1.2016. 19:48

    ovo sa gone girl definitivno,inception nisam nikad gledao kako ttreba ali vjerujem ti,najveci pad ikada je po meni michael cimino koji je nakon lovca na jelene snimao same gluposti..
    ali nije ni scorsese tako besprijekorno ujednacen,imas od remek djela,klasika,sjajnih filmova do losih,recimo onaj dokumentarac o stonesima je dosadan do bola,ali da je jedan od navecih nema uopce spora
    pogledacu shutter island do kraja pa....

  • #29
    1 3

    postova:277
    marlonbrando @ 27.1.2016. 22:10
    Prestao sam čitati nakon "Argo i Zero Dark Thirty", dva plaćenička, patetična, oskarovska filma. Vidim da imamo dijametralno suprotne poglede na dobar film... Prisoners i Gone Girl su sjajni filmovi, ali gledajući korelaciju sa Scorsesovim Shutter Islandom - mogu se samo nasmijati.
  • #30
    0 5

    postova:1473
    buffalobill @ 27.1.2016. 23:22

    ok, pogledao film do kraja...sto se tice potiskivanja koje se zaista moguce u praksi bolji je film the machinist,i realniji dakako,uzimanje drugog identiteta u toj situaciji je vec druga prica,podvojenu licnost su psihijatrija i psihoanaliza odbacile kao takvu,to dobro zvuci ali samo na filmu
    sto se tice obrata,tu je opet bolji film the others koji je u osnovnoj ideji vrlo slican, a snimljen puno prije ovog,cak mi se cini da je tvorac predlozaka filmu " pokrao "  lajtmotiv filma..
    zakljucno :shutter island nije los film, ali je to vec napravljeno i to bolje..
    @brando- ja se rijetko smijem pa ti zavidim,uglavnom se ironicno osmjehujem,kao npr sad kad sam procitao tvoj komentar,no argo ni meni nije nesto posebno dobar,nemam pojma zasto sam ga uopce naveo za primjer

1 2 3
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala