Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Princ Perzije: Pijesak vremena

1
  • #1
    2 0

    postova:26
    kenji @ 8.7.2010. 14:58
    Dal' to Perzijance glume dobro iskvarcani britanski i američki glumci, a film je zapravo ekranizacija igrice?hm zvuči kao remek djelo...
  • #2
    1 0

    postova:513
    bozoli @ 20.7.2010. 20:42
    Hmmm, Tomb Raider (whateva the croatian title) je prošao sasvim ok. I onaj s Van Dammeom, kak se zove... Ne može se baš reći da igrice apsolutno nisu prenosive na filmsko platno.
  • #3
    0 0

    postova:187
    pametnjakovic @ 21.7.2010. 21:34

    Ja stvarno neznam ocijenti film, stvarno neam pojma, ali znam ocijenit igru. Nisam gledao film, gledao sam trailer, i koliko sam skužio oni su dodali malo i drugog dijela, ono "odijelo" što on nosi i dva mača na leđima to znam da su pokupili iz drugog dijela.

    i to bi blio sve od mene...

  • #4
    1 0

    postova:1130
    mario @ 22.7.2010. 1:38

    Pa sve te igre što prebace na film su vrlo popularne, i imaju velik broj fanova, onda kad dođe u kino svi ti fanovi gledaju sitnice koje nedostaju i zamrze film. Naravno, ni filmaši se baš ne trude nešto extra da bi napravili dobar posao, nabace naslov, par poznatih likova i eto ga dobijemo još jedan filmić koji će dodatno ukopati sve budući "gaming" naslove. Izgleda da igre nisu za film i to je to... (čekam da upropaste WoW)

    Najbolje je ne odigrati igre i tek onda pogledati film Laughing (Igrao sam samo par djelova Princa) Ili prebaciti Metal Gear Solid, tu igru ionako više gledamo nego igramo Smile

  • #5
    1 0

    postova:494
    beno @ 13.9.2010. 23:18

    Obozavao sam Prince of Persia igre - prvi i drugi nastavak (one staaare Brøderbundove sidescrollere iz '89 i '93), i nisam bas previse igrao ovaj novi rebootani serijal, tako da nisam znao sta ocekivati sto se tice radnje. Mozda i bolje.

    Film nije los. Pocetak je obecavajuc, ali se sve nekako razvodni prije polovice filma. Sve skupa nelos film za zabavit se navece kad nema nista gledljivije. Radnja je OK, Gyllenhaal nije takav miscast kako sam mislio kad sam prvi puta cuo za film, ali me Gandh..., pardon BenKingsley poceo jako zivcirat.

    6,5/10

    btw. Sto se filmova po racunalnim igrama tice, samo je jedan koji valja ako se mene pita, a to je Silent Hill. Jedino taj film slijedi radnju izvornika uz identican look&feel, i jedino SH nosi svoj naslov zbog neceg drugog osim da bi se navuklo fanove u kino.

  • #6
    0 0

    postova:534
    jua @ 14.9.2010. 5:27

    Upravo ga idem gledat' pa javim dojmove. Nisam igrala igrice i nisam privržena glumcima pa ću ocjenit film objektivno. =)

    Edit: Evo ga, pogledala sam film i mogu reć da mi je sasvim ok. Priča je zanimljiva, samo pred kraj mi je postalo ono...... fali mi riječ....SPOILER sve što mu može poći po zlu, pođe po zlu END SPOILER, mogu reć da sam kraj nije kakav sam očekivala SPOILER2 pretpostavljala sam d aće biti happy end, al' sad toliko happy END SPOILER2. Uglavnom, sviđa mi se film, iskreno ne vidim razlog snimanja nastavka, ako toliko ljudi govori da nije kao igrica, jer vjerujem da nastavci u igricama imaju nekog smisla. Po meni ovaj film ima glavu i rep, bezveze bi sad bilo lijepit još i rogove.

  • #7
    0 0

    postova:68
    aco78 @ 25.10.2010. 16:39
    Jako dobar film pun akcije i avanture. Preporučujem
  • #8
    1 0

    postova:2916
    gorlock @ 13.2.2011. 16:08

    Film Princ Od Perzije nosi jedno teško breme, a to je ono što je nastao prema video igrici, a mnogi filmovi koji su ranije snimljeni prema nekoj videogrici završili su neslavno.

    Film je vrlo dobar namjenjen široj publici, pravi Disney film ! Što se tiče nastavka video igre uistinu je crnjak, no to ne znači da nastavak filma mora biti loš zbog toga. Puno toga je crnog u filmovima Pirati S Kariba pa su filmovi opet prihvatljivi široj publici. 

    Po meni Princ Od Perzije je avanturističko-fantastični film - slično kao i Avatar (možda sam još pod dojmom obzirom sam gledao Avatar prije par dana) - naravno u drugom vremenu.

    Princ ima dozu akcije, avanture, komedije, romantike pa i drame i sve skupa je odlično uklopljeno u nekih 100 minuta filma.

    Da ne duljim - na ovaj flim treba gledati kao na film, bez obzira pod kojim predloškom je napravljen. 

    8/10

  • #9
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 15.2.2011. 11:29
    prenaivno napravljen film, s loše režiranim akcijskim scenama, neuvjerljivim glumcima, nepovezano...šteta...
  • #10
    0 1

    postova:187
    pametnjakovic @ 15.2.2011. 13:47
    prenaivno napravljen film, s loše režiranim akcijskim scenama, neuvjerljivim glumcima, nepovezano...šteta...
    bearfoot


    Jesi ti ikako gledao film ?
  • #11
    2 0

    postova:2527
    bearfoot @ 15.2.2011. 15:57


    Jesi ti ikako gledao film ?
    Pametnjakovic
    ah, na jedno oko... nije mi se svidio...eto...ali vidim da ga hvalite...možda da pogledam s dva oka...
  • #12
    1 1

    postova:560
    crnisokol @ 15.3.2011. 9:00
    s obzirom da je rađen prema igrici radi se o prilično dobrom pustolovnom filmu
  • #13
    1 2

    postova:377
    gestapo @ 18.7.2011. 19:42
    Ovaj film sam stalno odgadal jer mi se cinilo kao gubitak vremena,i dosada  me prisilila da ga pogledam,ostal sam ugodno iznenadeni ,dobra radnja spektakularne scene ,malo romantike i pregrst akcije!9/10!
  • #14
    2 2

    postova:9
    baltazar @ 12.8.2011. 15:31
    kako odlicno uradjen film,efekti,odlicna prica..jednostavno svee!!!
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala