Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Šesti autobus

1
  • #1
    1 0

    postova:46
    argus @ 17.11.2023. 21:02
    Pogledao 50 minuta filma. Ne mogu više. Velika tema Vukovar. Do sada vrlo loš film :( Režija je koma. Miješanje rata i poraća je zbrkana. Gluma glavnih glumaca koma. Dijalozi grozni. Štosevi o nogometu razumljivi malobrojnim. Ovakvi filmovi su sramota, od žrtve Vukovara rade sprdačinu. Pitam se tko je dao lovu za taj film. Ocjena 0/10
  • #2
    2 0

    postova:2916
    gorlock @ 30.11.2023. 19:28

    Ne može se reći da je film loš, jer nije. Nije niti remek djelo.

    Teško je nama ovakav film objektivno recenzirati. 

    Dobro je da ima ovakvih filmova.

  • #3
    1 0

    postova:517
    svrljozvrljo @ 30.11.2023. 21:02

    U doba kad se u RH snimaju samo filmovi za feministice , ovaj film je izuzetak. Naravno da nije bilo para, montirao se sto godina i rezultat je loš. Jer se pare dijele za koprodukcije di svi (sve) kmeče,i tvrde da rata nije trebalo biti, i da je za sve kriv patrijahat, ili pak ženska pasivnost. Međutim rat još traje, a bojno polje je "kultura", tj. češće nekultura. I tako dok mi glumimo dance i norvežane, oni preko friziraju poviest 100 na sat i čekaju da im vrag usliši želju i da putinjenko probije ukrainu ( ima dana). A tada bi priča o feminizmu bila odgođena do daljnjega. Zato, bez obzira na to što film nije dovoljno kvalitetan koliko bi trebao biti, Hvala autorima i ostalima, i nada da ćemo (Hrvati) snimati istinite filmove o ratu '91-95, i '41-45, i križnom putu, i Hrvatskom proljeću, i o Radiću, i Starčeviću ,i Ilircima, pa i o nasilju nad ženama i stoljetnom patrijahatu , itd, itd... Nama laži i ne trebaju, šta smo usrali smo usrali i o tome se već snimilo mali milion filmova.

  • #4
    0 0

    postova:45
    redskins @ 6.12.2023. 17:10
    Ne znamo napraviti film i gotovo, steta teme filma
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala