Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Eric Roberts u filmu Ljudska stonoga 3
Trilogija "Ljudska stonoga" dobiva svoj treći, posljednji dio, a u jednoj od uloga naći će se i Eric Roberts

Eric Roberts u filmu "Ljudska stonoga 3"

1
  • #1
    2 0

    postova:197
    silkycoco @ 30.5.2013. 21:33

    Nisam gledala prvi i drugi dio, ali sam pročitala sinopsis na Wikipediji i malo si povraćala u usta.

    Fuj.

  • #2
    6 1

    postova:711
    gordan @ 30.5.2013. 22:42

    123

    Nisam ni ja gledao, ali po skrinšotovima se čini kao da je riječ o obiteljskoj komediji s naglaskom na zajedništvu i timskom radu :)

  • #3
    3 0

    postova:116
    olio @ 30.5.2013. 23:49
    HumancentiPad (south park)
  • #4
    2 4

    postova:2527
    bearfoot @ 31.5.2013. 10:05

    cijeli serijal je u stvari kritički osvrt na podjelu društva i pun je socijalno-ekonomske metaforike...eksplicite naglašena podjela na one koji seru i na one koji jedu govna...

  • #5
    2 2

    postova:416
    taurus @ 31.5.2013. 22:22

    Nisam ljubitelj horor filmova da odmah istaknem i znam da mnogi od njih idu do extrema ne bi li izazvali strah kod gledatelja ali smatram da bi negdje ipak trebala postojati granica ukusa ili bolje rečeno iole zdravog razuma.Ideja iza ovih "filmova" je krajnje bolesna i ne znam zaista ko može gledati ova "ostvarenja" bez osjećaja gađenja i prezira prema sadističkim umovima koji su ovako nešto kreirali.I ovaj Roberts je,čini se,dotakao dno čim je pristao na ulogu u ovome.Samo sada očekujem da mi neki stručnjak replicira sa:"To je kultni horor",i sličnim glupostima.

  • #6
    0 2

    postova:2527
    bearfoot @ 1.6.2013. 12:42

    puno je odvratnijih i ružnijih filmova od ovog...guglajte malo... stonoga je daleko od top filmova u toj kategoriji...

  • #7
    3 2

    postova:197
    silkycoco @ 2.6.2013. 14:50

    Pa ne znam baš, gledala sam ja puno bolesnih filmova od kojih su neki proglašeni najbolesnijim... tipa oni rađeni na ideji Markiza de Sadea, ali i oni snimljeni prema istinitim događajima iz ratova o pokusima na ljudima... itd. Ali ovo...

    Zašto se opet javljam, eto naišla sam na nešto smiješno (guglala sam Human Centipede funny), Cyanide and Happiness za one koji su 'upoznati'. Smijem se valjda više nego kaj bih trebala...

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala