Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Pirati, štakori i Wall-e samo za gledatelje RTL-a!
RTL je potpisao ekskluzivan ugovor s korporacijom “Walt Disney" te nas ove jeseni očekuje niz filmskih poslastica

Pirati, štakori i Wall-e samo za gledatelje RTL-a!

1
  • #1
    4 0

    postova:59
    scheilinkin @ 19.6.2012. 16:04

    Iz Srbije sam, bio sam u Hrvatskoj pre par dana kod rodbine i nisam mogao da verujem koliko imate loš izbor, ne samo kanala, nego i samog programa na njima. RTL, Nov@ i RTL2 pola dana puštaju crtaće, ali one namenjene malim bebama bukvalno. Doma Tv neću ni da komentarišem - sami Turci i Meksikanci. HRT 1 i 2 koji su nekad davno bili pojam za odličnu televiziju sada su toliko dosadni da je to neizdrživo. Nekad je bilo obrnuto kad poredim srpske i hrvatske televizije, kod nas je bio haos ali sada kod nas vlada medijski rat. Imamo sedam nacionalnih televizija koje se bukvalno kolju ne bi li obezbedile najbolje filmove ili serije, Pretpostavljam da je u Hrvatskoj spas ko može da si priušti IPTV ili DTH satelitsku varijantu.

  • #2
    2 0

    postova:114
    dxdy @ 20.6.2012. 10:13

    potpuno si u pravu... najgore je kad komentiras smece koje prikazuju RTL i Nova (i njihove "prikolice" RTL2 i Doma) a onda te jos ljudi napadnu kako su to odlicne serije (turske i ostale)... najgore je kad zapnu reemitirati neku seriju iznova i iznova a ne otkupe sve sezone (ili otkupe samo prvu i eventualno drugu nakon godinu dana a ne i ostalih 4-5)

  • #3
    1 0

    postova:9
    moira milcic @ 20.6.2012. 21:20

    Ma blago nama Cool

  • #4
    0 0

    postova:4
    greylady @ 21.8.2012. 13:49

    Pola ovih filmova me ili ne zanimaju ili sam ih već 3 puta gledala. Što se tiče serija, novije sezone se mogu gledati na Fox Life-u.

  • #5
    0 1

    postova:1962
    aya @ 21.8.2012. 13:54

    Ništa bez kabelske Namiguje!

    Iako, još uvijek vrijedi ona "ljetna shema" ili ti ga "ljetna suša", dakle - davimo se u "retrovizorima", reprizinim reprizama i sl. Nadam se da će početkom jeseni krenuti na bolje....u nadi je spas.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala