Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Whitney Houston umrla od lijekova i alkohola
Otkriven uzrok smrti prerano preminule pjevačke dive, presudio joj je koban koktel lijekova za smirenje i alkohola

Whitney Houston umrla od lijekova i alkohola

1
  • #1
    0 0

    postova:405
    karakteran @ 14.2.2012. 11:09

    gledao sam jučer njen razgovor s oprah ne znaš tko je veće moralna nula, oprah kojoj samo nogice vire iz njene guzice (bilo je jako degutantno za gledat, a ona misli kako je jako pametna sa svojim retardiranim komentarima) ili whitney koja kaže trošila sam lake droge prije trudnoće: kokain i marihuanu.

    našto je spala izgled za porigat se, a glas je izgubila a svu lovu pošmrkala, živjela je od pozajmice za novi album na kojem nije ni počela raditi. i bolje bio bi to žešći fijasko, pa nije više imala ni glas kako je mislila pjevat? na playback kao na SuperBowlu 1991?

  • #2
    0 0

    postova:1962
    aya @ 14.2.2012. 23:56

    gledao sam jučer njen razgovor s oprah ne znaš tko je veće moralna nula, oprah kojoj samo nogice vire iz njene guzice (bilo je jako degutantno za gledat, a ona misli kako je jako pametna sa svojim retardiranim komentarima) ili whitney koja kaže trošila sam lake droge prije trudnoće: kokain i marihuanu.

    našto je spala izgled za porigat se, a glas je izgubila a svu lovu pošmrkala, živjela je od pozajmice za novi album na kojem nije ni počela raditi. i bolje bio bi to žešći fijasko, pa nije više imala ni glas kako je mislila pjevat? na playback kao na SuperBowlu 1991?


    karakteran
    Ajd, smiri malo doživljaj! Trebao si uzet nick "moralan" umjesto "karakteran", iako nakon ovakvog komentara i epiteta za mrtvu ženu - nisi ni moralan ni karakteran. Prije....moralna i karakterna nula.
  • #3
    1 0

    postova:599
    lordadamko @ 15.2.2012. 2:42

    nikad mi nije bilo pretjerano jasno zasto kad neko umre ga se odmah treba hvalit na sav glas i ni slucajno jednu losu rijec rec...

    mislim nikako netreba blatit..al ako se kaze sto je i kako je bilo pa zar je to odma zlocin?! sam zato jer je osoba umrla...

    sto se tice Whitney istina je da je imala predivan glas, al je i istina da je jela kokain za dorucak, rucak i veceru i da si je ovo sama nanjela...nevidim tu nista nekarakterno i nemoralno u isticanju ociglednog...

  • #4
    0 0

    postova:405
    karakteran @ 15.2.2012. 14:49

    nikad mi nije bilo pretjerano jasno zasto kad neko umre ga se odmah treba hvalit na sav glas i ni slucajno jednu losu rijec rec...

    mislim nikako netreba blatit..al ako se kaze sto je i kako je bilo pa zar je to odma zlocin?! sam zato jer je osoba umrla...

    sto se tice Whitney istina je da je imala predivan glas, al je i istina da je jela kokain za dorucak, rucak i veceru i da si je ovo sama nanjela...nevidim tu nista nekarakterno i nemoralno u isticanju ociglednog...


    LordAdamko

    lorde dostojan si svoga nicka. jer bez istine život nije vrijedan življenja.
  • #5
    1 0

    postova:514
    fox89 @ 15.2.2012. 17:45

    evo da se i ja složim sa karakternim (napokon) i sa adamkom. puno mi je spolovilo trolanja o whitney na svim mogućim portalima, fejsu i da ne nabrajam dalje. istina je da je žena imala prekrasan glas,  da je nekad davno bila stvarno talentirana pjevačica i  žao mi je da je tako završila, ali stvarno je sama sebe uništila i ne vidim zašto bi ju se sad trebalo dizati u nebesa (i ovdje ne mislim na njezinu glazbu nego uzdizanje nje kao osobe, da se razumijemo, glas je uistinu bio božanstven). narkomani umiru svaki dan pa ne vidim da ih svijet oplakuje...

  • #6
    0 0

    postova:32
    hachiko @ 16.2.2012. 23:03
    Ajd, smiri malo doživljaj! Trebao si uzet nick "moralan" umjesto "karakteran", iako nakon ovakvog komentara i epiteta za mrtvu ženu - nisi ni moralan ni karakteran. Prije....moralna i karakterna nula.

    aya


    Bravo!

    Ako nemate kaj lijepo za reci, ne morate ni komentirati. NIkog ne zanima vase jadno misljenje.

  • #7
    0 0

    postova:514
    fox89 @ 16.2.2012. 23:56


    Bravo!

    Ako nemate kaj lijepo za reci, ne morate ni komentirati. NIkog ne zanima vase jadno misljenje.


    Hachiko

    ako ti se ne sviđa način na koji komentiramo, ne moraš ni čitati komentare. nikoga ne zanima tvoje mišljenje o našim mišljenjima Laughing
  • #8
    0 0

    postova:2530
    bearfoot @ 17.2.2012. 0:44


    Bravo!

    Ako nemate kaj lijepo za reci, ne morate ni komentirati. NIkog ne zanima vase jadno misljenje.


    Hachiko

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala