Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Amerikanci u 'Društvenoj mreži' ismijali Bosance
Odvjetnica u filmu komentira kako u BiH nemaju ni ceste, ali da veliki broj stanovnika ima Facebook profil...

Amerikanci u 'Društvenoj mreži' ismijali Bosance

1 2
  • #1
    0 0

    postova:23
    ortocelt @ 2.10.2010. 13:53
    Ja sam iz Bosne, zivim u Banjaluci, i istina je, nemamo ceste, ali svi imaju facebook. I u cemu je onda problem, zena je rekla istinu. Kad predjem granicu, Srpsku ili Hrvatsku, dodje mi da placem kad vidim autoputeve. Kao izlet u svemir.
  • #2
    0 0

    postova:158
    jovil @ 2.10.2010. 21:39
    Ja sam iz Bosne, zivim u Banjaluci, i istina je, nemamo ceste, ali svi imaju facebook. I u cemu je onda problem, zena je rekla istinu. Kad predjem granicu, Srpsku ili Hrvatsku, dodje mi da placem kad vidim autoputeve. Kao izlet u svemir.
    ortocelt

    Jedna ispravka.Koliko je meni poznato autoputevi su se jedino gradili u Hrvatskoj(i to kakav Zagreb-Split preko Velebita, sa daljim nastavkom k Dubrovniku).Ne znam točno još koliko fali km. do potpunog spajanja Zagreba s Dubrovnikom.

    Srbija osim negdašnjeg autoputa  bivše države nije uradila ništa.Koliko mi je znano još nisu završili autoput od nekih 70km Beograd-N.Sad.A trasa ravna kao linija jer je to Srijem.

    @ortocelt Zaista nemam zle namjere u ovom komentaru, samo drugi puta budi malo točniji i kaži: "Kad pređem granicu i uđem u Hrvatsku dođe mi da plačem kad vidim autoputeve.Kao izlet u svemir.

  • #3
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 2.10.2010. 21:47

    Kad prijeđete granicu i uđete u Hrvatsku možete vidjeti i voziti se "autocestom" !!!!!!!!

  • #4
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 2.10.2010. 21:49
    To bi nam trebala biti turistička krilatica: Dođite, mi imamo autocestu. Lol!
  • #5
    0 0

    postova:1962
    aya @ 2.10.2010. 21:58

         

                   

  • #6
    0 0

    postova:158
    jovil @ 2.10.2010. 22:12

    Kad prijeđete granicu i uđete u Hrvatsku možete vidjeti i voziti se "autocestom" !!!!!!!!


    gorlock

    Ti si svirep lik, opak.

    Došao novi član na sajt iz susjedne države ja ga malo ispravljam i koristim njegove riječi putevi-ceste, pređem-prijeđem, a ti opako svirepo.Na koncu bliske riječi, nije rečeno mleko ili lepo pa da ti ovako okrutno nastupiš

  • #7
    0 0

    postova:1962
    aya @ 2.10.2010. 22:28

    Došao novi član na sajt iz susjedne države ja ga malo ispravljam i koristim njegove riječi putevi-ceste, pređem-prijeđem,

    jovil

    Hahaha, rugala se sova sjenici .....
  • #8
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 2.10.2010. 22:37

    Ti si svirep lik, opak.

    Došao novi član na sajt iz susjedne države ja ga malo ispravljam i koristim njegove riječi putevi-ceste, pređem-prijeđem, a ti opako svirepo.Na koncu bliske riječi, nije rečeno mleko ili lepo pa da ti ovako okrutno nastupiš


    jovil


    A ti JOVIL ČITAJ PAŽLJIVIJE ortocelt JE NAPISAO:

    Kad predjem granicu, Srpsku ili Hrvatsku, dodje mi da placem kad vidim autoputeve. Kao izlet u svemir.
    ortocelt

    Postoji ogromna razlika između autoputa (put je neasvaltirani utvrđeni dio zemljišta) i autoceste !!!

    Odgovor možeš potražiti u bilo kojoj srednjoj školi prometnog smjera.  

    Nije samo stvar u tome kako tko izgovara riječ. 

    I nemoj me prozivati na drugim temama ! 

    p.s. Zaboravih, cestama u Hrvatskoj i Srbiji sam se vozio i razlike su ogromne.  

  • #9
    0 0

    postova:1962
    aya @ 2.10.2010. 23:03

    @ gorlock

    Zadrži taj avatar - najviše mi se sviđa

  • #10
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 2.10.2010. 23:09
    I second that. But, you know, it's not a democracy ;)
  • #11
    0 0

    postova:158
    jovil @ 2.10.2010. 23:13


    A ti JOVIL ČITAJ PAŽLJIVIJE ortocelt JE NAPISAO:

    Kad predjem granicu, Srpsku ili Hrvatsku, dodje mi da placem kad vidim autoputeve. Kao izlet u svemir.
    ortocelt

    Postoji ogromna razlika između autoputa (put je neasvaltirani utvrđeni dio zemljišta) i autoceste !!!

    Odgovor možeš potražiti u bilo kojoj srednjoj školi prometnog smjera.  

    Nije samo stvar u tome kako tko izgovara riječ. 

    I nemoj me prozivati na drugim temama ! 

    p.s. Zaboravih, cestama u Hrvatskoj i Srbiji sam se vozio i razlike su ogromne.  


    gorlock

    Nisam te proziva na drugoj temi samo sam se malo žalio jednom članu foruma na tebe kako si nesnošljiv prema meni.

    Srbi i Bošnjaci u Herceg-Bosni  koriste upravo autoputevi.Također ijekavci jezički vrlo bliski Hrvatskom Jeziku.

    Odgovor ortocelt-u sam dao u duhu njegovih riječi, jer sam ga u ispravci citirao i prihvatio njegove riječi meni razumljive.

    Na koncu ja nemam želju da svoj Hrvatski brusim za Zagrebačke okuse.

    Stariji Dalmatinac će često kazati hiljada a ne tisuća.Pa meni najdraža ikavica koju upražnjavaju.

    Je li oni ne govore Hrvatski.Širina moj gorlock tako treba gledat na stalno bogaćenje Hrvatskog Jezika, a ne jezičke direktive.

     

  • #12
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 2.10.2010. 23:15

    @ gorlock

    Zadrži taj avatar - najviše mi se sviđa


    aya


    Ako misliš na ovaj  ostaje!

    Ne brini, uvijek i svuda ćeš me naći pod ovim znakom. 

  • #13
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 2.10.2010. 23:17

    Nisam te proziva na drugoj temi samo sam se malo žalio jednom članu foruma na tebe kako si nesnošljiv prema meni.

    Srbi i Bošnjaci u Herceg-Bosni  koriste upravo autoputevi.Također ijekavci jezički vrlo bliski Hrvatskom Jeziku.

    Odgovor ortocelt-u sam dao u duhu njegovih riječi, jer sam ga u ispravci citirao i prihvatio njegove riječi meni razumljive.

    Na koncu ja nemam želju da svoj Hrvatski brusim za Zagrebačke okuse.

    Stariji Dalmatinac će često kazati hiljada a ne tisuća.Pa meni najdraža ikavica koju upražnjavaju.

    Je li oni ne govore Hrvatski.Širina moj gorlock tako treba gledat na stalno bogaćenje Hrvatskog Jezika, a ne jezičke direktive.

     


    jovil
    Ajde shvati već jednom da sam govorio o cestama a ne razlikama u jeziku i oladi malo.
  • #14
    0 0

    postova:158
    jovil @ 2.10.2010. 23:50
    Ajde shvati već jednom da sam govorio o cestama a ne razlikama u jeziku i oladi malo.

    gorlock

    Ti si se uključio u ovu temu nakon mene, koja je imala sve uvjete da ostane na jednom komentaru, al sam htio pojasnit novom članu da griješi u gledištu kad pređe svoju istočnu granicu.
    Što da mi kažeš da oladim kad nikad nisam ulazio u teme koje ti pokrećeš i nikad ti nisam podcjenjiva komentare i provocirao te.

    Ignoniraću te Ignoniraj me.

     Na koncu ako se pojavi brojnija skupina na portalu s sličnim nastupima k meni ko što ti nastupaš, ja ću se odmah povući iz foruma.Zašto da nerviram druge, jer kunem se nisam nikakav provokator.

  • #15
    0 0

    postova:187
    pametnjakovic @ 6.10.2010. 21:25


    Ako misliš na ovaj  ostaje!

    Ne brini, uvijek i svuda ćeš me naći pod ovim znakom. 


    gorlock


    HA ! BiteFight ! Nisam bio na tom site-u ima 10,000 godina. I ja sam vukodlaka izabrao kad sam počeo igrati, samo nisam se dugo zadržao na tom. Ja bih Bang ! Bang ! Tras ! KaBooooooom ! u prijevodu - akcije.
1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala