Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Zadnji trailer za akcijski triler Michaela Baya 6 Underground
Film na Netflix stiže za 3 dana, a glavnu ulogu ima Ryan Reynolds

Zadnji trailer za akcijski triler Michaela Baya "6 Underground&qu

1
  • #1
    0 2

    postova:128
    key @ 13.12.2019. 19:24
    Ovo je naprosto nevjerojatno koliko je Netflix ulozio love u ovaj akcic. Iznenadjen superskupim akcijskim vratolomijama glumaca popracenim pirotehnikom, rusenjen interijera i pucnjavom, a pogotovo jurnjavom sportskih automobila sredistem napucenog grada,unistavanjem svega sto se jurilicama u potjeri isprijeci na putu, cak i utrkom usred muzeja u kojeg se uletilo kroz zatvorena vrata, kaosom na trznici, naletima na pjesake (dobri kaskaderi), itd morao sam podijeliti svoje nesvakidasnje iskustvo sa svekolikim citateljstvom kako bi mu dao do znanja sto se u stvari skriva iza infa 'drugi najskuplji'. A skriva se doslovce puno toga neocekivanog. Tko zna koje su svote u pitanju za samo pet sekundi nekog akcijskog kadra, recimo pucanje staklenog bazena u luxuznom penthausu na vrhu nebodera pa potop istog biblijskih razmjera nakon toga ili rusenje gomile zeljeznih sina konstrukcije novogradnje nebodera u Hong Kongu koja padaju po vozilima u voznji i sl. Fascinantno je vidjeti svu tu produkcijsku raskos jer prakticki neogranicen budzet projekta nudi gledatelju bogatstvo akcijskih scena koje svojom spektakularnoscu dosad nadmasuju sve razvikane akcice koje sam imao prilike vidjeti. Kraj filma je najgori njegov dio, tona patetike o pobjedi dobra nad zlim, kao demokracija je spasena tiranin je smaknut, narod je sretan bla bla bla i ostale floskule koje nikog ne diraju previse. Film kao film nema neku vrijednost jedino ga se isplati pogledati zbog akcijskih scena,trivijalna prica svrstava ga u skupinu ostvarenja za jedno gledanje. Netflix stvarno ima love na bacanje pogotovo ako se zna da njegovi filmovi vecinu zarade ostvaruju od tv pretplate na kanal, a ne od prikazivanja u kino dvoranama sto je hendikep, ali opet odnekud ulazu u projekte nevjerojatne svote novca. Avatar je npr u kinima zaradio preko milijardu dolara, dok kod Netflixovih filmova toga nema, oni filmove umjesto u kinima premijerno pustaju na tv i nesto sitno u odabranim kinima, odabranih drzava da imaju ispunjen uvjet uci u konkurenciji za Oscara. Koliko love u Netflixu imaju nece bit problema da ako zatreba kupe i citavu akademiju. Oscar je i tako (odavno) postao lakrdija. 6.5/10.
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala