Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Maggie

1
  • #1
    2 1

    postova:2916
    gorlock @ 19.7.2015. 9:46

    Zanimljiv film u kojem Schwarzenegger pokazuje svoje dramaturško umijeće glume.

    Obzirom se radi o opasnom virusu koji ljude pretvara u zombije (mene podsjeća na seriju Živi Mrtvaci), ovaj film je okarakteriziran kao horor drama. No bojim se da je malo horora u ovom filmu a puno više drame. 

    Da je kojim slučajem neka druga neizlječiva bolest u pitanju, bila bi ovo vrlo dobra drama, ovako niti su zadovoljni ljubitelji drame, a još manje ljubitelji horora.

    Ipak ovaj film je u prosjeku dobar, opisuje kako se ljudi nose sa stanjem na koje jednostavno ne mogu utjecati, te svim mogućim promjenama koje donosi neki novi svijet, kako u društvu, tako i u obitelji, te snažan odnos oca i kćeri.

    Mogao bih reći da je ovaj film dobar svojevrsni prequel Walking Deads-a, barem mene asocira na to, početak raspada društva prije negoli je virus postao globalno raširen.

    Reći ću da je ovo još jedan dobar "apokaliptični" film.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala