Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Krivotvoritelj

1
  • #1
    0 4

    postova:258
    alexije @ 30.6.2015. 15:34

    e ovo je film za izbjegavanje! gledati ako se baš mora, a najradije ni tada.

  • #2
    1 0

    postova:1091
    yuma @ 13.3.2017. 21:10

    Jako sam ugodno iznenađena ovim filmom! Citala sam ocjene i vidjela kratki sadržaj i mislim si jel se to isplati gledati... Apsolutno da!

    Travolta mi je ♡♡♡♡♡ jaaaako dobar! Tip toliko uvjerljivo glumi briznog oca da sam mu čitav film potpuno vjerovala! Plummer standardno dobar,  sin isto dobro glumi...

    Okosnica price zapravo uopće nije izvođenje krađe nego motiv za izvođenje te krađe. 

    8,3/10 i preporuke za gledanje. Nemojte očekivati ludu akciju već malo ozbiljniji i emotivno angažiraniji film uz odlične glumce. Travolta... ti fakat možeš sve odglumit. .. 

  • #3
    1 0

    postova:348
    masina @ 2.8.2020. 18:37
    Slažem se sa alexije @, film je bez veze, i ako je tema teška i emotivna (naročito ako su u pitanju bolesna djeca). A Travolta mi je uvijek bio antipatičan sa svojom konjskom glavudžom. Ali za čudo uvijek dobro prolazi kod ženskog svijeta i u svijetu filma, što me isto čudi, jer je po mom mišljenju osrednji glumac sa nešto jaaako malo karizme. Valjda je kao u kartama imao par dobrih dijeljenja i malo više sreće... Matori Christopher Plummer je po meni daleko bolji glumac i sa mnoooogo više stila i karizme.
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala