Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Noćna potjera

1
  • #1
    2 7

    postova:258
    alexije @ 8.5.2015. 11:34

    kad vidiš jednog neesona vidio si sve. zadnji hitac je žešća naiva, onako slab zadnjim atomom snage gurne metak u winchesterku, odjednom oživi ko da je popio kantu red bulla i puca ko robocop.

    konfekcijski uradak pomalo isprazan i dosadan kao i svi njegovi od non-stop nadalje. taj mu je još i najbolji.

  • #2
    4 1

    postova:158
    fantasma13 @ 17.5.2015. 1:36

    ne znam čemu toliki hejt, film je čisto žanrovski konkretan, urednii akcijski triler, ni trunke dosadan i zanimljiv. to što je možda klišejiziran ne mijenja na stvari. preporuka za ljubitelje žanra i liama !

  • #3
    1 7

    postova:258
    alexije @ 17.5.2015. 9:18

    gdje ti vidiš "hejt"? film je smeće i to kakvo. klišeizirano, dosadno, isprazno, na kraju čak i nelogično. ni onaj A Walk Among the Tombstones(2014) mu nije puno bolji dosadna isprazna uspavanka. davno su prošla ta vremena kad je neeson snimao dobre filmove - rob roy (1995). samo za njegove žestoke fanove.

  • #4
    4 1

    postova:158
    fantasma13 @ 17.5.2015. 11:41

    svaki akcijski film u zadnjih 15 godina je klišej. i to je naprosto tako. tražiti originalnost u ovom žanru promašena je lopta i u startu 'wrong point of view'. ovo su filmovi ubidosade i to tako treba i promatrati. a kad hoću dramsku kvalitetu ili logiku, sigurno neću gledati akciju s rusima, albancima, neesonom...

  • #5
    6 1

    postova:158
    fantasma13 @ 17.5.2015. 11:45

    al ova ti je dobra, ne mogu se prestat smijat: gdje ti vidiš "hejt"? film je smeće i to kakvo. klišeizirano, dosadno, isprazno:D :D

    osim toga, već u prvom postu si napisao spojlerčinu da svaka daljnja rasprava s tobom nema smisla..

  • #6
    2 8

    postova:258
    alexije @ 17.5.2015. 12:05

    ne znam čemu toliko žuči na istinu? neeson ti je očigledno fetiš zato postaš samo floskule/parole braneći neobranjivo. neeson je u posljednje vrijeme jedva gledljiv ako i to. non stop možda i može zaslužiti naziv mediokritetskog, no oni snimljeni poslije ni to.

    sad se posipaš pepelom i neesonove uratke nazivaš "ubidosadom" indirektno priznaješ da sam u pravu.

    ako želim "ubit dosadu" uvijek se nađe nešto pametno za pogledat, ali tebe to očigledno ne zanima pa gledaš neesonove žalibože uratke. to dovoljno govori o tebi i tvom ukusu, te stručnosti da nekom drugom soliš pamet.

  • #7
    3 0

    postova:2527
    bearfoot @ 19.6.2015. 9:32

    ta hiperprodukcija akcijskih filmova u koju se Liam upustio prekonfekcijska je i prebrzo zaboravljiva...ovaj film još i nije tako loš, a svi su daleko iza 96 sati, prvog dijela...u tim svim , pa i ovom, najviše mi upada u oči pokušaj da se od par snimljenih akcijskih kadrova rezanjem i montažom pokušava napraviti nešto..., što god to bilo, ali im ne uspijeva, zapleti su plitki i prenapregnuti i na silu se pokušava nametnuti drama...bezvrijedan akcić kojeg sigurno nećete gledati dvaput.....

  • #8
    1 2

    postova:258
    alexije @ 19.6.2015. 11:12

    teško smeće od filma.

  • #9
    1 0

    postova:208
    jeremiah @ 5.10.2019. 21:00
    Nisonovi filmovi niš posebno ni vrijedno nekih dubljih rasprava. Možda tam stariji uradci. Iako sugestivan i upečatljiv lik. Dal se radi o lošem odabiru ili neangažiranju od strane pravih majstora ja njeznaju. Al zato je u D ded pul zakon,ak se ne varam s onijem ponitejlom
  • #10
    0 0

    postova:158
    fantasma13 @ 10.10.2020. 20:07

    Jel živ ovaj trol Alexa ?

  • #11
    0 0

    postova:348
    masina @ 2.1.2022. 23:03
    Film je sasvim ok i za istinu jedan od boljih Liam-ovih akcionih. I naravno da nije bilo dobrog starog karizmaticnog Harris-a film bi bio za sigurno manje dobar..
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala