Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Spužva Bob Skockani: Spužva na suhom

1
  • #1
    0 2

    postova:2916
    gorlock @ 3.4.2015. 19:59

    Kad me je sin počeo propitkivati, hoćemo li ići u kino gledati Spužva Boba, nisam mogao vjerovati da će i to doći u kina, ai kad sam čuo najavni trailer "Welcome To The Jungle" rekoh mu da sine idemo gledati Spužvu Osmijeh

    Sad jedva čekamo da počne igrati Smije se

  • #2
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 28.6.2015. 18:50

    Došao i Spužva Bob na red.

    Pitao sam djecu za ocjenu od 1 do 10, kažu naravno 10, pa sam ga tako i ocjenio.

    U kinu su se pjevale Spužva Bob pjesmice, smijalo se, divilo kako Spužvi tako i 3 D efektima, ukratko jedno ludilo.

    Tražiti smisao u ovako besmislenom crtiću čini se suludo, međutim ipak divim se autorima koji u hrpi besmislenog naparave smislenu priču.

    Kao i svaki animirani film, i ovaj nosi neku duboku pouku koju bi roditelji trebali izvući ali i djeca.

    Antnonio Banderas se odlično uživio u ulogu zločestog gusara i po meni odradio briljantan posao.

    U svakom slučaju topla preporuka za ovaj crtić.

    Išao sam kao po kazni gledati Spužvu u kino, a ipak svi smo izašli zadovoljni iz kina.

    Osobito zadovoljstvo je kad su djeca sretna.

    Jedna mala zanimljivost, u traileru (najavi) filma, kako na youtubeu tako i u kinu vrti se pjesma Welcome To The Jungle, ali u samom crtiću niti jednom nije bilo te pjesme (možda na kraju u odjavnoj špici poslije svih onih crnih slova, ali to nismo dočekali :D )

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala