Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Teorija svega

1
  • #1
    1 1

    postova:1
    jouk129 @ 5.1.2015. 17:25

    Obavezno pogledati,film je odličan.Gluma Eddie Redmaynea je čudesna,a Felicity Jones je nevjerojatna

  • #2
    2 3

    postova:1474
    buffalobill @ 23.2.2015. 22:34

    upravo suprotno,ne gledati film,ajde  eddie  redmayne je to solidno odradio,  razvucena patetika,katastrofa od scenarija i rezije,ne znam koji je predlozak,neki biografski zapis ili sta..

    edit: no izguglao sam,prema knjizi jane hawking,sad je sve jasno,zenska rucica je natipkala tu dosadnu pateticnu pricu(okljastenu od zivota samog),dohvatio je se los scenarist i oblikovao los reziser
    inace volim hawkinga,i mislim da je sjajan fizicar,nije smio uopce dopustiti snimanje filma,bar ne ovakvog,al tastina jbga..
    pa bi film preporucio svima koji vole hranu bez loseg kolesterola,pivo bez alkohola, cigarete bez nikotina i tantricki seks..
    uzivajte..

  • #3
    1 2

    postova:258
    alexije @ 25.2.2015. 17:16

    film nije uspio izbjeći zamku svakog filma, a to je da ne postane dosadan. ovaj je to od prve minute. 1/10.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala