Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Zvončica i gusarska vila

1
  • #1
    2 0

    postova:264
    filmofil1983 @ 26.4.2014. 19:32

    -Disney je već odavno postao sinonim za dobar i kvalitetan animirani film.Ovim laganim crtićem namjenjenom prvenstveno najmlađoj publici potvrdio je svoj status.Prejednostavnom pričom redateljice Peggy Holmes i već spomenutom Disneyevom animacijom biti će zadovoljna  djeca ali i stariji koji vole animaciju.

    -Nije ovo veliki crtić kakve smo naviknuli gledati iz Disneyevog studija,ovo je jedan pričom prosječan animirani film sa vrhunskom animacijom.Mala zamjerka može ići glazbi koje gotovo da i nema u 78 minuta,a naviknuli smo na nju u crtićima ovakvog tipa.Pogledati!

  • #2
    0 2

    postova:2916
    gorlock @ 22.6.2014. 13:07

    Zvončica i Gusarska Vila - peti je u nizu crtića o ovoj popularnoj vili.

    Jednostavan crtić, sa jednostavnom pričom obavijen Diseny čarolijom svojevrsni je prequel Petra Pana.

    U ovom crtiću pojavit će se i simpatični krokodil (beba) i mladi kapetan itd.....i bit će mnogo situacija koje ukazuju baš na Petra Pana...

    Već petu (ili tko zna koju, u našem slučaju petu) godinu zaredom ovi crtići osvajaju dječja srca.

    Kada je prvi dio Zvončice gledala moja kćer, imala je tek 5 godina, sada ima 10 i pol, s jednakim žarom i oduševljenjem gleda ovaj novi crtani, no iako sada  zna kako je sve ovo samo bajka i dalje budi dječju maštu.

    Kada je prvi puta gledala Zvončicu za nju su to bila 2 različita lika, ona Zvončica iz Petra Pana i ova "njena" Zvončica. Sada zna i drago joj je vidjeti ponovo na velikom filmskom platnu svoju omiljenu junakinju, baš kao što je i meni Disney još jednom vratio sjećanje na odličan animirani klasik Petar Pan.

    Sve u svemu odličan crtić.

  • #3
    0 0

    postova:2
    pixiehollow @ 24.6.2014. 21:53

    Osmijeh

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala