Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Godzilla

1 2
  • #1
    1 0

    postova:47
    nitko0 @ 3.3.2014. 14:32

    Nadam se da će film biti dobar,nadam se bolje (sigurno) od prošle godzille gdje se godzilla pari sa zgradom.

  • #2
    2 0

    postova:1962
    aya @ 3.3.2014. 15:52

    Opet si počeo?!

  • #3
    2 0

    postova:1962
    aya @ 3.3.2014. 16:20

    Kak ti može biti dosadno uz jučerašnje Oscare? Tema koliko hoćeš! Evo, da te zaposlim, napiši osvrte na sve nominirane filmove koje si gledao! Namiguje

  • #4
    2 0

    postova:1962
    aya @ 3.3.2014. 16:50

    Šta se čeka - sjedni i piši! Smije se I da više nisam čula da ti je dosadno!

  • #5
    0 2

    postova:204
    iwax @ 5.3.2014. 15:57
    Dosta vas dvoje.Ko muz i zena ste.Nadam se da ce ovaj film imati smisla jel prosla je bila sranje.Citiram nitkova Pari se sa zgradom
  • #6
    0 2

    postova:228
    joker12 @ 15.5.2014. 16:19

    Vrhunski film. Majstorska izvedba Bryana Cranstona i odlični vizualni efekti.

  • #7
    3 0

    postova:507
    pandaboy @ 15.5.2014. 16:52

    još traje prva projekcija... :D

  • #8
    0 0

    postova:271
    sebulba @ 15.5.2014. 21:19
    šaljivđijo :)
  • #9
    1 1

    postova:371
    cala @ 18.5.2014. 23:43

    evo pogledao sam ga i totalno se razočarao,ovaj film sam (sudeći prema traileru) doživljavao kao hit godine (uz hobbita) ali nažalost ništa od toga,jedino što valja u filmu su specijalni efekti,a ovo drugo je bezveze...čak je i stariji film ,iz 98' mislim,bolji i smisleniji nego što je ovaj,ovaj film je krcat klišejima,prožvakanim scenama,lošim izgledom same godzille,scenama koje su banalne i nelogične itd...ja i ekipa smo se makar dobro nasmijali...htio bih još samo dodati,joker12,prvo pogledaj film pa onda komentiraj,ispadaš u neku ruku smiješan,da ne rečem glup

  • #10
    6 1

    postova:1
    senad karisik @ 19.5.2014. 20:23

    Boze sacuvaj i sakloni kakvih sve komentara nema.... o ukusima ne treba raspravljat to je tacno,,, al pojedinci bas pisu gluposti bez ikakvog smisla...opravdanje imaju samo oni koji imaju manje od 18 godina...

  • #11
    4 0

    postova:507
    pandaboy @ 21.5.2014. 21:56

    Prvo, napomena da pišem iz perspektive nekoga tko je  provodio vikende gledajući reprize starih Godzilla filmova i uživao u borbama velikih Kaiju zvijeri koje uništavaju oko sebe.
    Ova verzija Godzille je rađena više po tim starijim filmovima iz Toho produkcije za razliku od Emmerichove GodZille iz '98-e. Kao potvrda film ima puno posveta starim filmovima koje se vide u mnogim sitnicama (npr. odabiri godina, natpisi u pozadini, skrivene poruke u reportažama, imena likova, kipovi u obliku Godzillinih klasičnih neprijatelja itd.)

    Je li onda film uspješno rekonstruirao atmosferu i doživljaj japanskih Gojira filmova? Pa...djelomično.

    Svidio mi se dizajn čudovišta sličnijeg klasičnoj Gojiri, priča njenog porijekla, borbe sa drugim čudovištima koje su trademark franšize i bio sam ok i s količinom vremena koja je posvećena Godzilli na ekranu iako sam primjetio da je to česta pritužba na ovaj film.

    Element ljudske drame zauzima najviše pozornosti, što je u redu, toga je bilo i u prijašnjim filmovima, no važna razlika je da su ti filmovi trajali do cca 90 min, dok se ovih 2h činilo ipak pre rastegnuto u nekim dijelovima, pogotovo s likovima koji nisu interesantni.

    Trailer daje dojam da u filmu ima puno Bryana Cranstona i puno Godzille. Odmah mogu reći da to nije slučaj i da je to samo još jedan primjer lažnih obećanja iz trailera. Uz navedeno, zanimljivi likovi nisu puno na ekranu dok sam se za druge upitao koja im je uopće svrha. Uz puno suvišnih i plitkih likova, film je prepun klišeja i nelogičnih situacija.

    Ukratko, mislim da fanovi Gojire mogu izvući nešto iz filma, a tko očekuje puno Godzille, više borbi, nešto kao Pacific Rim 2 ili pak neki realističniji film slobodno neka pričeka dvd ili preskoči. Ne mislim da će išta propustiti. Što se mene tiče mislim da je riječ o solidnom ali jako rastegnutom uradku u duhu orginalne Gojire.

    p.s.
    efekti su odlični, no nisam gledao u 3D pa taj dio ne mogu baš komentirati. Po onome što sam čuo navodno 3D i nije baš nešto.

  • #12
    2 0

    postova:4
    token @ 8.6.2014. 7:00

    film je dobar. mislim da neki nisu skužili ali film je najavljen kao film katastrofe a ne kao borba čudovišta. Vidjeli smo što se desilo na blagajnama sa Pacific Rim koji najavljen kao borba sa čudovištima-robotima itd. smiješno i glupavo. Priča u novom Godzilli je ta "što bi bilo kad bi takva bića postajala" znači kaos, mrtvi ljudi svuda, totalna nemoć ljudi i razrušeni gradovi. jedino mi je žao što su mal zabrljali Bryana Cranstona to su mogli nekako bolje izvesti. Moja Preporuka za pogledati pozz

    i budimo realni tko još kaže da Godzilla iz 1998 dobro izgleda??? izgleda kao da je pobjegao iz Jurassic Parka. :-)

  • #13
    1 1

    postova:228
    joker12 @ 9.6.2014. 16:46

    Film je dobar. Impresivan CGI i vrhunska izvedba Bryana Cranstona iako ima malu minutažu. Film ostaje vjeran starim filmovima (Godzilla vs. Monsters). Ovo mi je drugi najdraži Godzilla iza japanske Gojire (1954). Cool izgled Godzille.

    7.9/10

  • #14
    2 2

    postova:2527
    bearfoot @ 27.8.2014. 12:06

    ništa posebno novo i posebno atraktivno nema u ovom filmu, još jedan onetimewatcher, ne pada mi bolji izraz na pamet, djelomično i dosadan....

  • #15
    3 1

    postova:1130
    mario @ 27.8.2014. 17:31

    Dissapoint!  Previše Kick Assa (koji nije Kick Ass odluglumio u ovom filmu) a premalo Godzille i Cranstona. Da je film trajao nekih 90 minuta ok, ali ovako... nikako kraj. Mogli su komotno preskočiti one scene s vlakom imo...

    Iako je zadnjih desetak minuta i monster fight super stvar.  Atomic breath, predobro...

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala