Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Žena u kavezu

1
  • #1
    1 0

    postova:22
    malena1983 @ 27.2.2014. 2:03

    Fantastičan film, odličan triler...svakako preporuka..9,9/10. Odlična i neobična priča. .

  • #2
    0 0

    postova:1091
    yuma @ 17.3.2019. 11:59

    Izvrstan! Za krimi sladokusce.

    Znači, filmu nedostaju samo dvije bitnije stvari da bi dobio više od 9:

    [spoiler]

    1) bolje osmišljena situacija u kojoj curica izaziva prometnu nesreću. Najgore rješenje je odabrano : dijete od 9-10 godina koje nije maloumno pokriva vozaču oči u vrijeme vožnje. Nema šansi, odnosno neuvjerljivo je i nije bilo razloga da se ne ponudi bilo kakva drugačija situacija: svađa s bratom, tučnjava s bratom i guranje sjedala ili nehoticno bacanje stvari na sajbu...)

    2) bolje osmišljena situacija vrhunca filma, kad zlikovac počne uzimat zrak u komori, prema brzini kojom se kazaljka spušta na početku scene puštanja teško je povjerovati da je od tih 6 bara ili čega već pritisak u 15 min pao tek na 2; jer kazaljka se već u prvih 5 sekundi scene pomakla za 0.2 bara.

    [/spoiler]

    Takve nelogičnosti primjećujem I kvare mi doživljaj. Da je bilo drugačije, film bi dobio 9,5 a ovako 8,9...

  • #3
    1 0

    postova:517
    svrljozvrljo @ 19.3.2019. 8:53

    ....info, ima još tri filma stim likovima,pa...kome se svidi...

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala