Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

King Kong

1
  • #1
    2 4

    postova:2916
    gorlock @ 10.2.2014. 21:42

    Da ne povjerujem, ipak ste uvrstili i ovaj film.

    Meni osobno jedan od najdražih filmova o King Kongu (možda zato što sam ga prvog pogledao).

    Sniman u ono vrijeme sada već daleke 1976 kultni King Kong - s onom tehnologijom je vrlo dobar.

    Priča nije baš vjerna originalu iz 1933 i u ovom filmu nema dinosaura, ali je zanimljiv na svoj način. 

    Ovaj King Kong doživio je i svoj nastavak King Kong Živi - koji se nije baš proslavio.

    King Kong Živi - evo ovdje možete pogledati film (koji naravno nije u arhivi filmova).

  • #2
    0 0

    postova:72
    okigala @ 15.3.2015. 11:46

    Wow, jedva čekam!

  • #3
    1 0

    postova:147
    mandrak @ 15.3.2016. 11:42

    ... odlično .... ovaj mi je najdraži valjda zato jer je izašal kad sam bil klinac pa sam ga sa starim otišel pogledat u kino Partizan na kvatriću (moje tradicionalno najbliže kino onog vremena) .... živo se sjećam nekih žutih naljepnica koje smo dobili uz karte koje sam zakeljil na frižider i ormar ... godinama su tam bile (sve dok nismo promjenili tehniku) .... sjajan film koji sad izgleda pomalo smješno sa ovim današnjim efektima ali u ono vrijeme je bilo cike i vriske u kinu pogotovo kad je ''Majmun'' zgrabil prelijepu Langicu u svoje prljave ''šape'' ... na kraju smo se svi cmoljili za njim .... preporuka svakako pogledati ....

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala