Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Mandolina kapetana Corellija

1
  • #1
    1 2

    postova:17
    batanona @ 8.2.2014. 22:19

    odličan film

  • #2
    0 0

    postova:150
    manon @ 3.7.2015. 23:27

    Vrlo dirljiv film.

  • #3
    1 0

    postova:2
    zelenika @ 3.6.2023. 22:34
    Katastrofa. Dosadno, bez kemije, lik Grkinje mi ostavio utisak kao da nije dala samo onom tko nije pitao, Corelli komad klipana na koji neka starija od 13 godina ne bi trebala pasti, vojska koja sudjeluje u 2. svjetskom ratu i zauzima grčki otok, a kapetan nije nikad uperio oružje u nikoga!? Majko mila. Ubih 2 sata života i odustao od klasika Gilde zbog ovoga. Želim naknadu za duševne boli od producenata.
  • #4
    0 0

    postova:2
    zelenika @ 3.6.2023. 22:35
    Katastrofa. Dosadno, bez kemije, lik Grkinje mi ostavio utisak kao da nije dala samo onom tko nije pitao, Corelli komad klipana na koji neka starija od 13 godina ne bi trebala pasti, vojska koja sudjeluje u 2. svjetskom ratu i zauzima grčki otok, a kapetan nije nikad uperio oružje u nikoga!? Majko mila. Ubih 2 sata života i odustao od klasika Gilde zbog ovoga. Želim naknadu za duševne boli od producenata.
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala