Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Legenda o Herkulu

1
  • #1
    0 4

    postova:3
    lukaa22 @ 22.1.2014. 21:52

    cool

  • #2
    7 0

    postova:25
    vriska @ 27.3.2014. 20:00

    mislila sam - valjat ce
    i mislila - krivo

    pocevsi od glavnog glumca koji je iritantan do bola, do pizdaste ideje da je sve to napravio za zensku

    ne
    uzalud bacenih 35kn, zali boze para, mogla sam ih utopit u cokoladi

  • #3
    2 0

    postova:264
    filmofil1983 @ 11.4.2014. 12:31

    -Nakon što sam pogledao ovaj film postavio sam si sasvim logično pitanje "može li gore"?"Legenda o Herkulu" na dobrom je putu da bude najgori film godine.Ono što bi trebalo da privuče gledatelja u filmu ovog tipa jesu specijalni efekti koji u ovom slučaju su loša kopija filma "300" i serije "Spartacus".

    -Šerbedžija u filmu je donekle svijetla točka ovog filma koji za razliku od dosadašnjih uloga ne glumi Rusa,no sve ostalo u filmu je loše,počevši od već spomenutih specijalnih efekata,tanke priče pa i loše glume.

    -Mogao bih do sutra nabrajati loše stvari u ovom filmu počevši od scenografije i kostimografije,no nema smisla.Hercules je legenda koja zaslužuje bolju ekranizaciju,samo je treba dočekati.Ne gledati!

  • #4
    1 0

    postova:9
    racio @ 11.4.2014. 21:10

    Kriminalno loše. Svaki daljnji komentar je suvišan.

  • #5
    0 1

    postova:2916
    gorlock @ 27.9.2020. 12:03

    Priča o tome kako je nastao Herkul, zanimljivo je ekranizirana u ovom filmu. No, opet ima svojih dobrih strana, likovi su dobro razrađeni, pa i oni sporedni. Osobno me se dojmio Šerbedžija zbog kojeg sam i odlućio pogledati ovaj film. Po meni je glavni glumac Kellan Lutz odlično odabran za ulogu mladog Herkula,, jer u nekim trenucima njegova možda pomalo nespretna gluma odlično utjelovljuje Herkula nesvjesnog svoje moći, mladića koji će tek upoznati sebe (ili je to možda ipak profesionalno odglumljeno ? ). Za ulogu odraslog Herkula ja bih odabrao recimo Arnolda Schwarzeneggera, no to bi onda bio puno ozbiljniji film. 

    Pogledati, zašto ne, s tim da zaboravite sve što znate o Herkulu i film bi mogao biti sasvim ok 7/10

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala