Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Idioti budućnosti

1
  • #1
    0 1

    postova:9
    dannyos @ 2.6.2009. 13:04
    Mislim da ovaj film nema neku veliku umjetničku vrijednost. Čak je i scenario stereotipan, moglo bi se reći već viđeno. Ni glumci nisu ostvarili ulogu za oskara, ali...film se može pogledati. Iako se radnja filma odvija 500 godina u budućnosti, ismijava društvo (prvenstveno američko) danas. zabavno. Moja ocjena 6/10. Film baš i nije za malu djecu.
  • #2
    2 4

    postova:256
    seljankica @ 6.2.2010. 13:02
    po mom misljenju ne isplati se uopce trositi vrime na ovaj filmCry
  • #3
    4 0

    postova:2527
    bearfoot @ 4.3.2011. 12:10

    sprdačina ili ne, odnio me vrag ako to nije naša realna budućnost, realnija od puta u svemir i tehnološko-egzistencijalno-intelektualnog blagostanja

    ako čovječanstvo nastavi ovim putem...

  • #4
    0 0

    postova:666
    doom @ 4.3.2011. 12:27
    mislim osobno da je film i trebal biti sprdacina teska, gledal sam ga i meni je zabavan radi samog zamisljanja ljudi u buducnosti ...btw takvo sto se u moze dogoditi pa pogledajte samo amere uff ...!!
  • #5
    1 3

    postova:16
    sirnica @ 19.7.2020. 0:03

    Ovaj film  je nekako promasena prilika: ideja je super, i stvarno se moglo puno napraviti od te ideje,od te ideje se mogao napraviti film na nivou "Dr. Strangelove" -  ali nisu nazalost nista napravili od toga, nisu uopce razvili nikakvu radnju - samo neduhovita glupiranja i par jeftinih stosova i to je to..nisu stigli ni na nivo "Zoolander" ili nekog smeca sa Adam Sandler-om...Veliko razocarenje.

  • #6
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 19.7.2020. 23:05

    ostajem pri svom komentaru od prije devet godina, pravi proročki film koji dokazuje i pokazuje kako sprdnja postaje stvarnost...čak više nije ni smiješan....

  • #7
    0 0

    postova:95
    noclass @ 8.8.2022. 21:51
    U stvari svi komentari su istiniti, ako se film gleda kao film onda je poprilično glupava komedijica nevrijedna gledanja ako nisi tinejđer, no međutim! Ako se film "čita" ili da bolje kažem "gleda između redaka" onda bih se usudio reči da sevradi o jednom iznimno pronicljivom filozofskom dijelu sa vrlo realnim i košto bearfoot kaže proročanskim elementima zbog čega bih ga smjestio u bolje filmske uratke. P.S. Idioti budućnosti??? WTF?
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala