Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Oldboy

1
  • #1
    0 0

    postova:228
    joker12 @ 14.12.2013. 15:52

    Remake nedostojan originala. O dovog su filma htijeli napraviti isto što i ''Pakleni poslovi'' i ''Pokojni'', ali im to nije uspijelo.

  • #2
    3 0

    postova:41
    borgia @ 7.1.2014. 11:15

    Nepotrebna amerikanizirana verzija

    Ovo je zapravo ogoljeni, unakaženi, razvodnjeni  Oldboy namijenjen mainstream publici. Od remek djela koje je bilo zahtjevno i od gledatelja je tražilo  određen intelektualni ali i emocionalni angažman, napravili su nekakvu tupavu verziju lišenu bilo kakve snage, hrabrosti, osjećaja ali prije svega stila i artizma. Nema se tu puno toga za reći, film je čak i kraći za 16 minuta od originala, a to je u ovakvom tipu filma mnogo. Nije samo Spike Lee uprskao stvar, scenarij je izmijenjen, promijenjen je glavni twist u filmu , ali katastrofalno, na način da sada potpuno pada u vodu motivacija glavnog negativca. Upravo zbog tog novog zaokreta film onako sam za sebe, ne gledajući ga kroz prizmu prethodnika ne može dobiti veću ocijenu.  Ajde spomenut ću da je Josh Brolin solidan u glavnoj ulozi, ali opet, nema mi prave kemije između njega i ostalih protagonista, a i ljubavna priča je na veoma klimavim nogama. Što se tiče Sharlta Copleya, njegov glumački izričaj  i preglumljavanje mi i dalje ne pašu, istina ovdje i nije raspolagao kvalitetnim scenarijem. Uglavnom, preporučam da pogledate film i kasnije ćete u budućim filmskim raspravama uvijek imati Oldboya  za primjer koliko su Ameri sposobni uprskati dobru stvar.

    Ocjena 4/10

  • #3
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 29.10.2017. 11:41
    K'o što @borgia kaže, nepotrebno...sve što je u originalu dobro ovdje je ispalo loše...
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala