Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Machete ubija

1
  • #1
    1 0

    postova:264
    filmofil1983 @ 22.11.2013. 16:56

    onaj tko nije gledao prvi dio ove posvete trash filmu možda bi mogao i biti zadovoljan ovim filmom,no onaj tko je gledao prvi dio nemože biti oduševljen!sjećam se kad sam gledao najavu za ovaj film nekako sam jedva čekao da ga pogledam,no sada vidim da je ovo loša kopija prvog dijela i Rodriguezovog "Planet terora"!samo za okorijele ljubitelje Roberta Rodrigueza

  • #2
    1 0

    postova:41
    borgia @ 8.1.2014. 11:51

    B film na steroidima

    Unatoč tome što ne volim parodije B filmova, a to znači ono kada se cijela ekipa trudi napraviti što lošiji posao bilo da je riječ o glumi, scenariju, rekvizitima, režiji, ne mogu reći da mi Machete 2 nije bio zabavan. Mnogi kažu kako im za razliku od prvog filma ovaj nije sjeo, ali meni su osobno al pari, oba filma su prilično kreativna. Machete je ovdje još bizarniji, apsurdniji, pa je tako razvio i poneku supermoć. Valja spomenuti kako u ovom filmu imate priliku vidjeti Charliea Sheena u ulozi predsjednika SAD-a, kao i eye candy u obliku Amber Heard i Sofie Vergare. Reći ću još kako sam od Mel Gibsona očekivao više, a na tom tragu su i prilično neprimjetni Cuba Gooding Junior i Lady Gaga. Sve u svemu ako vam se svidio prvi film, po meni nema razloga da zaobiđete ovaj. Film je dobar za nekakvo neobavezno gledanje u većem društvu.

    Ocjena 6,5/10

  • #3
    5 1

    postova:50
    antia @ 24.8.2014. 12:54

    Ono kad ti se strašno glup film strašno svidi,ovo je jako zabavan film bar meni!!!

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala