Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Paranoja

1
  • #1
    1 1

    postova:416
    taurus @ 19.11.2013. 13:38

    Paranoja je duševna bolest koju karakterišu pojave sumanutih ideja proganjanja,osjećaja konstantne nepravde i umišljanje vlastite veličine kod pacijenta.Imajući ovu definiciju u vidu odmah možemo reći da naslov uopšte ne odgovara premisi filma dakle niko u njemu nije paranoičan već sve što vidimo se zaista i dešava.Ovo je jedan generičan televizijski film koji je pokušao prometnuti Thora mlađeg u glumca koji može nositi radnju(u čemu se naravno nije uspjelo).Jedino vrijedno spomena su dva kratka verbalna duela između Forda i Oldmana koji donekle spašavaju cjelokupan dojam.

  • #2
    1 1

    postova:2916
    gorlock @ 7.2.2015. 17:12

    Harison Ford i Gary Oldman, dva odlična glumca u ulogama koje im pristaju s obzirom na njihove godine, pokušavaju publici predstaviti novog mladog glumca.

    Film izgleda kao da se dva iskusna stara mačka igraju sa svojim mišem, a ponekad je ta igra pomalo i dosadna, bezidejna, predvidljiva.

    Ali ipak vrijedi pogledati dvije velike glumačke legende u nešto drugačijim ulogama, nego što smo ih navikli gledati.

  • #3
    1 1

    postova:27
    zvr @ 30.5.2021. 21:30
    Kad nešto ima ambiciju biti trilerom, ništa ne može popraviti tupavo pretenciozan scenarij, gdje se guraju ničim obrazložene koncepcije, a besmisleni rasplet se trivijalno objašnjava a da se uopće ne prikazuje. Ovo je prvi film u kojemu mi se ne sviđa Ford, valjda nije imao prostora razraditi otužan lik, dok je jedina svijetla točka Gary Oldman, čija pojava naprosto kipti snažnom karakterizacijom, bez opterećenja da se bude cool i šarmantan, nego sa snažnom orijentacijom da se naprosto bude uvjerljiv.
  • #4
    0 0

    postova:605
    robertini @ 11.3.2022. 22:54

    grozan bezvezan film gdje dominiraju ljepuškasti mlađi likovi te dvije legende - Oldman i Ford

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala