Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Štrumpfovi 2

1
  • #1
    1 2

    postova:2916
    gorlock @ 1.9.2013. 21:59

    Prvi animirano igrani štrumpfovi su bili doista čarolija svijeta crtića u pravom svijetu ljudi. Isto kao što je to svojevremeno bio i Space Jam.

    Štrumpovi 2 - nama odraslima uglavnom već sve viđeno, pa i sama ideja o stvaranju neke nove "štrumpfete" ne donosi baš ništa osobito novo.

    Brzo su izašli na tržište, snažna reklamna kampanja, štrumpfove vole i stari i stariji i mladi i najmlađi = rezultat za tvorce ovog animirano igranog filma - odličan. Odete iz kina sjetni, sjetite se svog djetinjstva i drago vam je da se dobre stare vrednote i dalje štuju, ako ništa barem štrumpfovi.

    Doduše na moderan način, tu je 3 D, extreme dvorana, tu se promo meniji kokice i čaše, sok po izboru i igračka štrumpf !!! Po trgovinama pljušte famozne 3D kartice iliti sličice za album, štumpfovi na salamama, slatkišima, priboru za školu, torbama itd.....

    Kako sada reći da film tj. crtić nije baš najbolji.

    Vrijeme će pokazati.

    Da se razumijemo, i ja ih volim!

  • #2
    3 1

    postova:2916
    gorlock @ 4.11.2013. 21:40

    Za ljeto 2015 najavljeni Štrumpfovi 3.

    Glavna vijest na hrvatskom box officeu vezana uz protekli vikend jest da su 'Štrumpfovi 2' u svome 14. tjednu prikazivanja prešli granicu od 200 tisuća gledatelja, što su u proteklih pet godina napravila još samo tri filma. Zaključno s nedjeljom, druga kino pustolovina 'Štrumpfova' skupila je 201.301 gledatelja te još uvijek ima izgleda da nadmaši hrvatski rezultat 'Ledenog doba 4', koje je prošle godine privuklo 203.610 gledatelja, dok su znatno manje šanse da pretekne brojku od 208.645 prodanih ulaznica koju je krajem prošle i početkom godine ostvario film 'Hobit: Neočekivano putovanje', naravno, 'Avatarov' rezultat od 300.712 gledatelja još će barem neko vrijeme ostati nedodirljiv. Zanimljivo je još jednom napomenuti koliko je hrvatski rezultat 'Štrumpfova 2' specifičan – dok je kod nas toliko uspješan, na top-listi najgledanijih filmova godine u svijetu zauzima 17. mjesto, koje nije toliko impresivno, ali je ipak dovoljno da je za ljeto 2015. najavljena premijera 'trojke'.

  • #3
    1 1

    postova:3
    vikk16 @ 22.1.2014. 21:03

    hahaha jako smijesno film je odlicanNamiguje

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala