Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

J.F.K.

1 2
  • #1
    4 0

    postova:6
    evolve @ 9.8.2013. 10:08
    Gledao kad je bio prvi put na televiziji, genijalan film...
  • #2
    4 0

    postova:186
    boatenga @ 9.8.2013. 14:18

    Najnapadaniji film od strane američkog establišmenta, i to otkad film postoji uopće..

    Postoji nekoliko dokumentarnih filmova u svrhu obezvrijeđivanja filma i autora..A novinskih članaka, portala, blogova, da ne spominjemo..

  • #3
    2 0

    postova:311
    auran @ 9.8.2013. 19:18

    Najnapadaniji film od strane američkog establišmenta, i to otkad film postoji uopće..

    Postoji nekoliko dokumentarnih filmova u svrhu obezvrijeđivanja filma i autora..A novinskih članaka, portala, blogova, da ne spominjemo..

         Oliver Stone je ovim filmom očito dirnuo u pravu stvar i uzburkao vodu približivši običnom gledatelju informacije koje su veoma škakljive za establišment.

         Iskoristio bih priliku i uputio sve one kojih interesira ova tema da posjete link koji sam naveo na dnu teksta i pogledaju od 40. minute nadalje originalnu snimku ubojstva Kennedyja koju niste mogli vidjeti nigdje drugdje, a prikazuje tko je uistinu ubio JFK-a. Do ove je snimke došao bivši američki pripadnik mornaričke i zrakoplovne obavještajne službe koji je, nakon otkrića o CIA-inoj i umiješanosti samog vrha vlasti u atentat na JFK-a, napustio vojsku i počeo da na osnovu originalnih dokumenata razotkriva pravo stanje stvari u svijetu.

         Napisao je knjigu Behold a Pale Horse, a na ovom linku koji sam dolje naveo je snimka njegovog predavanja u kojem iznosi dijapozitive dokumenata do kojih je došao, a koji govore o bazama na Mjesecu, suradnji sa Sovjetima za vrijeme Hladnoga rata i ostalim interesantnim temama.

         Na Williama Miltona Coopera je bilo izvršeno nekoliko pokušaja ubojstva, od kojih je jedan jedva preživio kada su ga izgurali s ceste i tom prilikom u automobilskoj nesreći izgubio nogu. Na žalost glave su mu došli 2001.g. kada je ubijen u okršaju s policijom.    

    https://www.youtube.com/v/yUbFwqglIaA

  • #4
    3 0

    postova:186
    boatenga @ 11.8.2013. 14:05

    Nekako mi najbizarnije zvuči teorija da je jfk-a ubio vozaž limuzine..

  • #5
    5 9

    postova:258
    alexije @ 30.6.2015. 16:00

    jedan od mojih omiljenih, izuzetno kompleksan film, a složen savršeno bez suvišnog kadra, genijalno ukomponiran stoneovo remek djelo nad remek djelima možda najbolji film u povijesti čovječanstva po svojoj složenosti, režiserskom umijeću, scenariju, kameri, glumačkim ostvarenjima i poruci. costner je ovdje svojom glumom spojio nebo i zemlju. ako postoji savršenstvo zove se jfk.

  • #6
    3 4

    postova:57
    clauden @ 24.6.2016. 16:09

    Nitko nikad nije snimio tako kompleksan film, složen od nevjerojatno puno malih dijelova i savršeno ih uklopio jednu u fantastičnu cjelinu. Film koji me je oduševio režijom više nego ijedan drugi. Priča savršena, drži vodu. Trebalo je imat hrabrosti dirnut u osinje gnijezdo, uzburkat tabu temu koju štite najmoćniji među najmoćnijima. Klasik. 

  • #7
    2 5

    postova:1473
    buffalobill @ 24.6.2016. 18:08
    pustite aleksu na miru,usput ne postoji podvojena licnost iliti dvije osobe u jednom covjeku osim na filmu no film je zaista vrhunski,inace volim stona,tako da..
  • #8
    0 1

    postova:559
    nelson @ 25.6.2016. 12:30

    jfka je ubila mafia čikaška

  • #9
    1 0

    postova:1962
    aya @ 27.6.2016. 17:25

    Gordane bolje si ubio ovaj thread i uništio dokaze nego što je mafija riješila Jimmi Hofu

  • #10
    0 1

    postova:1
    danira @ 11.2.2019. 15:50

    Čitavo vrjeme moram gledati te sve oglase koje sam vidjela milion puta!!

    Prema tomen, ne želim ih više gledati!!Mršti se

  • #11
    1 0

    postova:559
    nelson @ 17.2.2019. 21:08

    neće se nikad doznat tko je naručio njegovo ubojstvo

  • #12
    0 0

    postova:507
    pandaboy @ 17.2.2019. 21:19

    @nelsone, Što ga nije ubila mafia čikaška? :P

  • #13
    1 1

    postova:22
    budha @ 17.2.2019. 21:21

    imaš jedan dobar dokumentarac na yt.

  • #14
    0 0

    postova:507
    pandaboy @ 17.2.2019. 21:22

    @budha, kako se zove?

  • #15
    0 2

    postova:22
    budha @ 17.2.2019. 21:25

    ne mogu nać video. sorry.

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala