Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Turbo

1
  • #1
    1 0

    postova:1
    manuel_ @ 3.6.2013. 14:57

    Odličan crtić... :D 

  • #2
    0 0

    postova:264
    filmofil1983 @ 4.1.2014. 16:04

    -"Turbo" je animirani film koji pokazuje da i puževi imaju svoje snove(tko bi rekao)!Ali isto tako pokazuje da ni jedan san nije neostvariv.

    -Tema ove animirane komedije i nije tako loša,sve je dobro zamišljeno prvih 35 min. i sve bi bilo dobro da je tema crtića ostala tamo gdje je i počela u "svijetu puževa"!Ovako smo dobili manje zanimljiv crtić ali ipak gledljiv što je i najbitnije.

    -DremWorksu sve pohvale jer su vizualno "Turbo" odradili bezprijekorno i napravili jedan od najboljih crtića godine!Pogledati

  • #3
    0 1

    postova:2916
    gorlock @ 4.1.2014. 21:58

    Da, ovaj crtić sam zaboravio iskomentirati. Prvenstveno je imao turbo reklamu.

    No, dobro.

    Dakle svijet puževa je odlično prikazan i život kao takav nije bio dovoljan za jednog puža koji je odlučio otići u svijet ljudi. Tu crtić pomalo skreće u drugačijem smjeru i na sebi svojstven način priča nam originalnu priču do tada ne ispričanu.

    3D priča o pužu je skinula štrumpfove 2 sa domaćeg box officea. U Hrvatskoj je bio apsolutni hit.

  • #4
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 17.9.2016. 18:47

    Večerašnji crtić preporučujem. Sad vidim da je prošlo dvije godine da ga nisam gledao (po prethodnom postu) i jedva čekam da ga pogledam na tv-u.

    A da stvar bude još luđa klinci ga imaju na dvd-u i svi čekamo da ga RTL prikaže.

    Ma što je to tako čarobno u tv -premijeri ?

    Možda reklame između?

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala