Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Koža u kojoj živim

1
  • #1
    2 0

    postova:67
    shogun @ 17.3.2013. 17:08

    Ovo je jedan od najbolesnijih i najmunjenijih filmova koje sam ikad gledao. Već sam prije čuo za tog Alomodovara, ali nisam gledao nijedan njegov film. U početku vam stvari i nisu baš jasne, malo komplicirano, ali kasnije kada se stvari počnu otkrivati, film postaje zanimljiv. No, ima toliko morbidnih i bolesnih scena, prikazi seksa su skoro pa na razini erotskih filmova. Više puta tijekom filma sam se zapitao kakav um može proizvesti ovako nešto. Za mene je film ipak bio dobar. Možda bi se trebao zapitati da li je sve uredu sa mnom. Uglavnom, šteta što ga nitko nije gledao jučer.

  • #2
    1 0

    postova:271
    sebulba @ 17.3.2013. 17:36
    ja ga gledoh prije godinu dana i jucer opet i dalje je jedan od uvrnutijih zadnjih godina ali spanjolci znaju napraviti takav film, pogotovo pedro iako ovaj odskace i od njegovih uobicajnih.
  • #3
    0 0

    postova:67
    shogun @ 17.3.2013. 19:54

    Da, to je osobitost Španjolaca. Jednom sam gledao neki španjolski film gdje je neki lik gledao film o čovjeku koji se smanji i tako malen hoda po golom ženskom tijelu i na kraju ulazi u dlakavu picu. Stvarno bolesno, a i odvratno. Zato volim španjolski film, drugačiji je.

  • #4
    2 0

    postova:22
    david_1991 @ 17.3.2013. 22:40

    Film di je ta scena s malim likom je Hable con ella, također od Almodovara, ipak si pogledao još jedan. Al u globalu ovaj s Banderasom je daleko morbidniji od onoga, usprkos toj sceni.I da, slažem se da su španjolski filmovi sjajni, pogotovo su osvježenje ako je čovjek naviknut na jednolične američke filmove.



  • #5
    2 1

    postova:1
    inelem @ 23.3.2013. 21:56
    Film sasvim neprimjeren za jednu petnaestogodišnjakinju. Da sam znala, vjerojatno ne bih započinjala gledanje, ali sam iz nekog neopsežnog sažetka filma pogrješno zaključila o čemu se radi; očekivala sam nešto na znanstvenoj, medicinskoj razini. Na kraju sam se našla upetljana u poprilično morbidan film, ali previše me zanimao kraj da bih prestala gledati... Ukoliko ste zainteresirani za neobične, nepredvidljive i bolesne filmove - samo naprijed, sve preporuke.
  • #6
    0 4

    postova:1474
    buffalobill @ 16.4.2016. 1:07

    bolesno ,morbidno,pomaknuto nemora nuzno biti lose,ali u ovom slucaju su to komplimenti,meni je ta prica vise glupava,iskreno ne znam zasto se almodovar, kojeg btw cijenim, upustao u snimanje ove hmm tanke štorije, ovo je onako bizarno pateticno, a ako hocete nesto stvarno "bolesno" onda gledajte larsa von triera i njgovu nimfomanku i antikrista

  • #7
    1 1

    postova:72
    okigala @ 16.4.2016. 2:05

    Sjajno.

  • #8
    0 0

    postova:54
    meanmotherfucke @ 16.4.2016. 19:15

    Odlican.

    Banderas sjajan kao i uvijek

    Prica odlicna, preokret do yaya..

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala