Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Goli ručak

1
  • #1
    2 0

    postova:114
    mersault @ 27.2.2013. 13:01

    Malo "baca" na "Barton Fink", malo na Lynch-ove filmove, zanimljiv, malo politike,nešto više groteskne (pomalo i humorne)  fantastike, vrijedno gledanja. Uostalom, već i to što ga je HRT3 uvrstio u program preporuka je samo po sebi.

  • #2
    0 1

    postova:514
    fox89 @ 28.2.2013. 19:41

    nisam ni znao da postoji film O.o sa knjigom sam bio oduševljen. šteta da ga nisam stigao uhvatiti na tv-u Izlanuo se

  • #3
    0 0

    postova:12
    marco lazialle @ 9.6.2013. 21:48

    Neznam , ali zanima me dali je to istina i sa kojim otrovom se drogiraju. Naime nije glupo, jer sam pročitao da dileri miješaju droge sa otrovom za štakore, ali moraju znati poprilici koliko dodati, jer je na kutiji CRVENA GLAVA prekrižena koja ja znak smrtonosnog otrova za ljude. Čemu se sve ljudi dosjete, i koliko još neznamo, npr. Indijanske lule mira u kojima nema pisanog traga što je, ali šjlakalo je 100%, inače nebi sa tim nudili specijalno strane goste, jer je postojao duhan za pušenje i žvakanje onda.

  • #4
    0 0

    postova:14
    easyrider @ 27.6.2015. 17:21

    bolesno, ali zabavno

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala