Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Lov u Bosni

1
  • #1
    0 5

    postova:114
    mersault @ 27.2.2013. 12:48

    Otovrim film i vidim 26 rekomendejšna na facebook-u. Samo se nadam da se radi o osobama mlađim od 18, mada i njima bi roditelji trebali kako poturit' koji ratni dokumentarac (a ima ih i više nego dovoljno produciranih širom svijeta).

    Ričardu je bolje bilo da na Balkan nikad ni kročio nije i da se držao Diane Lane i onih solidnih drama, umjesto što je snimao ovaj promašeni amerikanizirani prikaz sukoba na ovim prostorima koji je trebao valjda poslužit' Amerima da lakše i opuštenije svare obilni McDonalds obrok uz kakav ratni akcić.

    Film sigurno nije zaslužio da se nađe ispred "Naked Lunch" na mojtv dnevnoj listi.

  • #2
    1 0

    postova:200
    mary89 @ 27.2.2013. 14:57

    Kraj filma je genijalan, kako bi bilo dobro da je tako bilo i u RL. :)

  • #3
    1 3

    postova:514
    fox89 @ 28.2.2013. 19:39

    meni ti amerikanci nikad neće bit jasni. pa jel nisu stvorili dovoljno svojih profitabilnih ratova ???

    film je uglavnom glupost. jednom ga pogledao iz znatiželje i nikad više...

  • #4
    0 1

    postova:348
    masina @ 15.9.2019. 19:35
    Šuti mogli su ubaciti matorog Švarcenegera umjesto Gira, tek bi onda bio šou od filma... 😜😜😜😂😂😂💩💩💩
  • #5
    4 0

    postova:1091
    yuma @ 26.11.2019. 15:25

    Film nije totalni shit, stvarno... Od tri glavna glumca dva su uobičajeno dobra, dok je treći (kovrcavi streber) naporan u uvijek istoj ulozi (kovrčavog štrebera). Kemija među glumcima je dobra, neki dijalozi su interesantni... Međutim, priča ima masu rupa i bedastoća, u literarnom smislu, ne u smislu točnosti prenijetih informacija ili sličnosti sa stvarnim osobama... Srpski glumci su bolje odradili od hrvatskih. Scenografija je ok, realna, kao i kostimografija, vjerojatno zato jer je sve snimano na stvarnim lokacijama, a nije otišlo u onu uobičajenu jeftinu produkciju kakvu mi znamo imati kad snimamo "ratne" filmove. Statist su u većini scena šaka u oko, točno se osjeti koliko su uzbuđeni što sjede u sobi sa Gereom i bolje da su lutke stavili... No, da se vratim na scenarij, vrlo je problematican i neuvjerljiv i to je najveći problem ovog filma... 

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala