Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Panika u Parku droga

1
  • #1
    1 0

    postova:200
    mary89 @ 19.2.2013. 16:30

    Ne mogu da vjerujem da sam ovaj film bezveze tak dugo odgadjala, izgovorima da mi nece biti zanimljiv i da je tema dosadna. Film je odlican.
    Pokazuje nam up & downs u zivotu junkie-a i zivot na ulicama oko Needle Parka. Socialnu distancu od gradske society, prostituciju, nasilje, drogu itd... Film pokazuje kako se zivot junkie-a moze odviti, kao i kojom lakocom se u sve to moze upasti. Naravno sve je malo exaggerated, ali malo realnosti je ipak u svemu ovome prisutno.

    A naravno ovaj film ima i veliki znacaj jer bez The Panic in Needle Park, nebi bilo ni Al Pacina u The Godfather, bez The Godfather nebi nikada vidjeli Pacina u Scarface...itd...itd...
    Kao veliki Al Pacino fan mozda nisam dovoljno objektivna, ali ovaj film je stvarno nesto najbolje snimljeno na temu zivota Junkie-a.

    9/10

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala