Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Daredevil

1
  • #1
    3 1

    postova:416
    taurus @ 15.2.2013. 16:54

    Daredevil je svojevrsni Marvelov pandan Batmanu i na osnovu toga se očekivalo da ovaj film bude prilično "mračan"i ozbiljan ali loš scenario je uvjetovao da film bude prosječan na momente čak i smiješan(naročito scene sa C.Farrellom).Affleck je bio solidan izbor za glavnu ulogu kao i J.Garner za Electru a šteta je što više minuta u filmu nije dobio "pravi"negativac M.C.Duncan u odnosu na Bullseyea C.Farella koji samom pojavom izaziva smijeh što ne vjerujem da je bio cilj.U kino verziji filma je nedostajao i važan sub-plot(uključen kasnije u directors cut verziju)koji je dosta toga objašnjavao pa je kraj bio prilično nelogičan.U svakom slučaju,sve ove stvari su uticale na to da Daredevil ostane samo na ovome filmu koji se može pogledati čisto da bi se prisjetili kako su izgledali marvelovi pre MCU prijekti.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala