Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Matrix reloaded

1
  • #1
    2 0

    postova:2527
    bearfoot @ 11.2.2013. 19:37

    na krilima prvog filma, ovaj film uopće ne pokušava objasniti postojeće svjetove i dati im smisao, već novim likovima i Neo-vim stjecanjem novih moći daje priči dubinu i suvremeni socijalni zaplet, potpuno zanemarujući hardversku podlogu cijele ideje, na način što je, tu je, nećemo se sad zamarati kako to funkcionira, ima važnijih stvari u ovoj priči... i igrajući na kartu spasa čovječanstva i ljudskosti, sve to funkcionira i gledatelj se više ne pita kako?, nego mu je samo bitan cilj, a to je pobjeda nad umjetnom inteligencijom i strojevima... i tu dosad revolucionarna ideja polako tone u klišej, što će treći nastavak i potvrditi...

  • #2
    1 0

    postova:2916
    gorlock @ 10.1.2021. 12:01

    Nakon odličnog prvog dijela, ovaj nastavak nudi klasčnu SF akciju, nešto u stilu igranja video igre kroz koju vas vodi borac za slobodu Neo kroz "lažne" svjetove. 

    Vrlo dobar SF akcijski film.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala