Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Stvar iz drugoga svijeta

1
  • #1
    0 0

    postova:200
    mary89 @ 27.1.2013. 12:07

    Nitko nije bio sretniji od mene kada sam jutros, sva jos u komi od samo cetiri sata spavanja, ugledala da ce biti ovaj film. Obozavam Carpenterov remake, pa sam imala stvarno velika ocekivanja, tako da sam se sve do kraja tjesila mislima  "ma sada ce postati zanimljivo", "ma sada ce film tek poceti ono je bio uvod"...nazalost ili sam bila toliko pospana pa nisam skuzila zanimljivi dio ili ga uopce nije ni bilo... Prica sama po sebi je jako zanimljiva, i scene kada gledaju stvar kroz prozor su jako jezive, ali gluma je jako losa i neuvjerljiva, dialozi su takodjer koma, ono "stvar" ih napada a sekretarica ih nudi kavom i prica o udaji, tako da je i ono malo atmosfere sto je bilo moguce postici unisteno neuvjerljivom glumom.

    Ali ipak vidjala sam i gore filmove, i iz postovanja prema filmu dajem mu 7/10.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala