Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Hotel Transilvanija

1
  • #1
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 15.1.2013. 13:03

    daleko je to od Dextera, a predaleko od Samuraja...zašto vampiri više ne mogu biti vampiri???, sumrak trend je prava epidemija pa se i crtić zarazio...čitajući sadržaj gore sasvim sam si krivo predočio film koji mi je dijelom izgledao kao takmičenje animatora u kojem će strpati što više likova i događanja u što kraće vrijeme...dolaskom "običnog mladića" crtić u stvari gubi na zanimljivosti umjesto da zabava krene...jedno gledanje više nego dovoljno...

  • #2
    0 0

    postova:72
    lizistrata @ 15.1.2013. 20:51

    Zašto oh zašto su nešto s tako dobrom idejom tako...loše izveli? kme
    Potpisujem komentar iznad, dolaskom lika je totalno cijela priča izgubila na zanimljivosti.. I da dodam, nakon toga je naprosto sva dinamika krenula djelovati preforsirano.. Kao ajmo trpati svašta tek toliko da imamo čime upotpuniti parazan hod.. A što taako nije potrebno.. (uz par zabavnih momenata doduše)
    Iako s druge strane, nije negledljiv.. Jednostavno ispod očekivanja.. Vjerojatno bi dojam bio bolji ako se gleda kao prosječan dječji crtić za mozak na pašu idućih sat i pol.
    Od mene 6,5/10..

  • #3
    0 0

    postova:264
    filmofil1983 @ 7.12.2013. 18:08

    animirana "horor" komedija "Hotel Transilvanija" je scenaristički neuravnotežena priča s kojom mogu biti zadovoljni samo oni najmlađi!šteta,jer priča je davala velike mogućnosti koje Genndy Tartakovsky nije znao iskoristiti!ima ovaj crtić i blistavih trenutaka ali su oni stvarno rijetki.puno više sam očekivao!pogledati

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala